Radio Białystok | Wiadomości | Wiadomości - Ewakuacja w szkole podstawowej w Choroszczy
Kilka osób ewakuowano ze szkoły podstawowej w Choroszczy po rozpyleniu gazu pieprzowego.
Chodzi o placówkę przy ul. Powstania Styczniowego.
Jak informują strażacy - nie było dużego zagrożenia i nikt nie wymagał pomocy medycznej. Gaz rozpylono w łazience.
Wśród ewakuowanych było troje dzieci, nauczyciel i dyrektor szkoły.
| red: sk
Zarzuty kradzieży, usiłowania kradzieży oraz znieważenia i gróźb karalnych wobec ratowników usłyszał mężczyzna podejrzany o włamanie na parking stacji pogotowia ratunkowego w Białymstoku.
Do bulwersującego odkrycia doszło podczas niedzielnego (12.01) meczu siatkówki w Suwałkach. Na teren hali sportowo-widowiskowej próbował wejść 19-latek, który miał przy sobie niebezpieczne przedmioty.
Jedna uczennica trafiła do szpitala po tym, jak w klasie został rozpylony gaz pieprzowy. Do zdarzenia doszło w Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży.