Radio Białystok | Wiadomości | Gmina Mielnik chce współpracować z organizacjami pozarządowymi. Powstaje specjalny program

Gmina Mielnik chce współpracować z organizacjami pozarządowymi. Powstaje specjalny program

8.02.2012, 10:00, akt. 10:00Finansowe wsparcie, wspólne działania, czy wymiana informacji - to tylko niektóre z założeń tworzonego przez Gminę Mielnik programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Zakończyły się właśnie konsultacje dotyczące tego programu. Jak mówi zastępca wójta gminy Mielnik, Katarzyna Turosieńska-Durlik, urzędnicy chcą, aby w tworzenie programu współpracy z organizacjami pozarządowymi włączyli się również mieszkańcy gminy i same organizacje.

Gmina Mielnik zorganizuje także szkolenia dla organizacji pozarządowych działających na tym terenie. "Napisaliśmy i wygraliśmy projekt z Kapitału Ludzkiego i będziemy już niedługo zapraszali nasze organizacje pozarządowe do tworzenia strategii i specjalnej Rady wspierającej Radę Gminy i wójta - tak, abyśmy mogli razem działać na rzecz naszej gminy. Będziemy wypracowywali wspólny plan, ale także płaszczyznę porozumiewania się - tak, aby było to łatwe dla każdej strony" - tłumaczy Katarzyna Turosieńska-Durlik. (akk)

Więcej:
Forum dotyczące turystyki w Siemiatyczach

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok