Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Na starcie stanęło 65 zawodników z całej Polski. Licząca 10 km trasa, wiodła ścieżkami Wigierskiego Parku Narodowego

17.02.2020, 08:48, akt. 09:09

W niedzielę (16.02) ruszyła, trzecia edycja biegu Kierunek Ultra-Grand Prix, organizowany przez Fundację „Kierunek Ultra”.

Wietrzne warunki przyniosły zwycięstwo Danielowi Bochenko z Brzozowej, który pokonał dystans w niespełna 44 minuty, drugi na mecie pojawił się Wojciech Bielawski z Augustowa, a trzeci Wojciech Sztabiński z Frącek. Wśród pań najszybsze były: Joanna Karczewska z Suwałk, Marzena Łaskowska z Olecka i Katarzyna Budrewicz z Suwałk. To nie koniec zimowego biegania. Zapisy na edycję marcową już się rozpoczęły

| red: mik

Kilkudziesięciu śmiałków wzięło udział w 2. edycji biegu "Biegun zimna"

2.02.2020, 17:34

To był bieg dla prawdziwych twardzieli - leśna głusza, błoto, nierówny teren. W Lipniaku pod Suwałkami zakończyła się druga edycja imprezy pod nazwą "Biegun zimna".

Nocny bieg, kąpiel morsów i spotkanie z ultra biegaczami. Rusza Biegun Zimna

31.01.2020, 13:42

Od dzisiaj (31.01) do niedzieli potrwa druga już edycja jedynej takiej imprezy na Suwalszczyżnie - Bieguna Zimna. To wydarzenie sportowo-kulturalne.

Zakończył się 10 km bieg przez Wigierski Park Narodowy

12.03.2019, 16:47

64 zawodników z całej Polski wzięło udział w kolejnej edycji biegu Grand Prix o Puchar Folwarku Hutta.

Iwona Łobasiuk

7.02.2019, 10:56

"Trzeba mieć w miarę dobrą kondycję, dobry humor i sporo radości w sobie" - mówi organizatorka biegowej imprezy.