Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Bank Spółdzielczym w Suwałkach kończy 120 lat. Na jubileuszowym koncercie zagra Tomasz Organek

Bank Spółdzielczym w Suwałkach kończy 120 lat. Na jubileuszowym koncercie zagra Tomasz Organek

autor: Marcin Kapuściński

4.08.2020, 08:21

Na wydarzenie zaproszeni są mieszkańcy Suwałk i regionu.

fot. Marcin Kapuściński
fot. Marcin Kapuściński

Mówi prezes banku Monika Krupa.

Bank Spółdzielczy w Suwałkach obchodzi w tym roku 120-lecie utworzenia. Jest to najstarszy bank w województwie podlaskim. Przez te lata wpisaliśmy się zarówno w miasto, jak w i okolicę. Na terenie powiatu suwalskiego mamy osiem oddziałów. To dla nas ważne, że przyszło nam obchodzić jubileusz w 300-lecie powstania Suwałk.

Prezes Krupa podkreśla, że jubileusz miał być huczny, a cykliczne wydarzenia rozłożone na kolejne miesiące. Plany pokrzyżował jednak koronawirus. Pieniądze przeznaczone na świętowanie bank przekazał wiec suwalskiemu szpitalowi na zakup nowoczesnego respiratora. A uroczystości ograniczono tylko do gali, która odbędzie się w połowie sierpnia.

Zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 20. w Suwalskim Ośrodku Kultury. Zagra nam wtedy zespół Organek. Pół godziny przed występem odbędzie się skromna gala podczas której opowiemy krótko o przeszłości banku. Będzie trochę historii i wspomnień.

Bilety na koncert dostępne będą od 5 sierpnia w kasach wszystkich oddziałów banku. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.bssuwalki.pl.

Bank ufundował również dwie wejściówki dla naszych słuchaczy. Będzie je można wygrać w najbliższych dniach. Szczegóły konkursu już wkrótce na naszej antenie.

| red: kap
ZNAJDŹ NAS

Kino "Świerkowa 1"!

Paweł Szyszko, fot. Iza Kosakowska
29.09.2020, 11:18, akt. 11:20

Rykowisko w Puszczy Augustowskiej

źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Suwałki FM 98,6 Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok