Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | DOTS - na żywo w Polskim Radiu Białystok

DOTS - na żywo w Polskim Radiu Białystok

31.01.2022, 08:00, akt. 6.02.2022, 07:36

W niedzielę, 6 lutego, o godz. 18 na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi białostocki zespół DOTS, dwukrotny laureat Niebieskiego Mikrofonu, naszej muzycznej nagrody. Transmisja na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku.


DOTS to młoda białostocka formacja, dwukrotnie nagrodzona przez naszych słuchaczy Niebieskim Mikrofonem - muzyczną nagrodą Polskiego Radia Białystok.

Ich muzykę muzykę można usłyszeć zarówno w eterze lokalnym, jak i ogólnopolskim. DOTS istnieje od 2017 roku i od początku nie boi się łamania stereotypów i eksperymentów gatunkowych. Nowy materiał, nad którym obecnie pracują muzycy, to niebanalna odsłona alternatywnego popu, będąca sporym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy twórczość DOTS znają z pierwszych dwóch krążków. Jednakże połączenie nieoczywistego brzmienia ze szczerymi tekstami, maluje obraz, który niezmiennie wciąga i zaskakuje.

Zespół wystąpi w składzie: Ewelina Szoda, Patryk Kowalewski, Marcin Dąbrowski, Mikołaj Szczygieł i Jan Kulik.

| red: tk, wsz

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

Zespół Żurkowski - zwycięzca Niebieskiego Mikrofonu - na żywo w Studiu Rembrandt


Zespół Żurkowski to laureat Nagrody Głównej i Nagrody Specjalnej konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok.


Radzias na żywo w Polskim Radiu Białystok


Kolejny laureat Nagrody Muzycznej Radia Białystok "Niebieski Mikrofon" wystąpi w naszym Studiu Rembrandt. Radzias zdobył Nagrodę Słuchaczy. To wokalista, DJ i realizator. Tworzy muzykę zawieszoną między rapem, a alternatywnym rockiem.


Kreha na żywo w Studiu Rembrandt


Finalista ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu, czyli białostocki zespół Kreha zagrał w niedzielę (14.04) w radiowym Studiu Rembrandt.


Zespół Sorrow zagrał w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok [zdjęcia, wideo]


Było i ostro, i głośno, i magicznie - na scenie naszego radiowego studia w niedzielę (17.03) rządził białostocki zespół Sorrow.


VBS i Live Band w Polskim Radiu Białystok (zdjęcia)


To był wyjątkowy muzyczny wieczór! W niedzielę (21.01) na scenie Studia Rembrandt wystąpił VBS - finalista ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu. VBS, czyli Wiktor Bogdan zagrał z zespołem Live Band. Transmisja odbyła się na naszej antenie, przeprowadziliśmy także streaming wideo na radiowym Facebooku i YouTube.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok