Muzyczne

Domówka z Radiem Białystok

Już Homo Habilis (człowiek zręczny) mieszkając w jaskini, czyli „swoim domu”, w ramach „zajęć relaksujących” wystukiwał proste rytmy i wydawał z siebie dźwięki przypominające melodię. Od tego się wszystko zaczęło. To były pierwsze „domówki”. Każde pokolenie ma swoją muzykę przy której dorastało, i którą wspomina najchętniej.


Lista Przebojów Radia Białystok

Najbardziej przebojowa audycja w Polsce północno-wschodniej jest obecna na antenie Polskiego Radia Białystok od 1991 roku. Co tydzień w sobotnie wieczory prezentujemy najchętniej słuchane piosenki, na które głosują słuchacze i nowości, które dopiero pretendują do miana 'przeboju'.

SOBOTA 19:00 - 22:00


Metal Hammer Show

Metal Hammer Show to nowości ze świata heavy metalu. Wielkie gwiazdy i lokalni debiutanci, wywiady, konkursy. Metal Hammer Show to po prostu magazyn dla prawdziwych mężczyzn i prawdziwych kobiet!

NIEDZIELA 23:05 - 0:00


Muzyczny garaż

Muzyczny garaż to audycja, która w swe progi zaprasza wszystkich tych, którzy nie tylko grają i śpiewają, ale także nagrywają, wydają we własnym zakresie płyty, epki, single. Chętnie razem posłuchamy tej muzyki i pomożemy w tym, by wasze następne produkcje były jeszcze lepsze.


Nocna Orkiestra Radia Białystok

Nocą gramy znane i lubiane przeboje, przede wszystkim po polsku.

PONIEDZIAŁEK - NIEDZIELA 23:00 - 5:00


Pod księżycem

Audycja jest poświęcona piosence artystycznej, autorskiej, poetyckiej, aktorskiej, poezji śpiewanej, czyli wszystkim gatunkom oraz autorom, kompozytorom i wykonawcom, którzy udostępniają słuchającym wielką wrażliwość, literacki kunszt, samo sedno muzycznego wzruszenia.

NIEDZIELA 20:00 - 22:00


!pod powierzchnią!

Mniej widoczny świat podlaskiej i światowej muzyki i kultury alternatywnej odkrywamy !pod powierzchnią!, gdzie czasami nie dociera światło, ale i tak w najlepsze dochodzi do fonosyntezy :) Tlen dostarczają zespoły, DJ-e, producenci, naukowcy, animatorzy i twórcy kultury, którzy o swojej pasji opowiadają poprzez muzykę.

ŚRODA 19:00 - 22:00


Pół tonu ciszej

Muzyka potrzebuje ciszy. Z niej wyrasta. W ciszy może przemawiać i pomóc zrozumieć świat. Staram się tak dobierać muzykę, by coś sobą niosła. Taką, która zdaje się mówić: „Przekażmy sobie dźwięk pokoju”.


Rokowirówka

Wielkie hity, nieco zakurzone muzyczne diamenty i najciekawsze - wschodzące gwiazdy.

SOBOTA 9:00 - 14:00


Sobota mistrzów

Wydaje ci się, że wiesz wszystko o gwiazdach muzyki i o ich przebojach? Przekonaj się słuchając "Soboty mistrzów".

SOBOTA 15:00 - 18:00


Strefa DJ-a

Strefa DJ-a to program w sam raz na sobotni wieczór! Gramy różne style muzyczne - hip hop, soul, funk, r&b, a wszystko w didżejskim tempie i w nowoczesnym brzmieniu. Z nami na pewno nie zaśniesz. Wręcz przeciwnie!

SOBOTA 22:00-00:00


Strefa dobrego bluesa

Muzyka bluesowa i okołobluesowa, smakowite nowości i znakomite sprawdzone brzmienia. Wybuchowa mieszanka klasyki i świeżości.

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 22:00


Strefa dobrego chilloutu

Chillout to muzyka, która duszy dotyka: i kołysze, i relaksuje, i towarzyszyć może rozmarzeniu (lubo kolacji). Prezentujemy chilloutowe odkrycia z całego świata, a także polskich wykonawców w repertuarze sprzyjającym relaksowi.

WTOREK 19:00 - 21:00


Strefa dobrej muzyki polskiej

Premiery płytowe, hity sprzed lat, zapowiedzi najważniejszych imprez muzycznych w kraju i w Podlaskiem. Do tego muzyczni goście, aktualności z rodzimej sceny, wejściówki na koncerty i muzyka na żywo!

CZWARTEK 20:00 - 22:00


Strefa dobrze nastrojona

Obowiązkowym punktem pracy każdego muzyka - solisty, zespołu czy orkiestry jest strojenie - bez tego nie można rozpocząć ćwiczenia, próby ani koncertu. Nastrojony na właściwe fale radioodbiornik to też istotna kwestia. Jeszcze tylko dobra muzyka - klasyczna, choć nie zawsze poważna, ciekawi goście, garść informacji o muzycznych wydarzeniach - i tak powstaje "Strefa dobrze...


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok