Strefa dobrego chilloutu


Strefa dobrego chilloutu

W tym programie brzmią wszystkie języki świata i wszystkie melodie serca - to nasza wieczorna, radiowa porcja muzycznych marzeń na dobre sny. W playliście nie unikamy debiutantów, czasami niezwykle chilloutowe okazują się alternatywne zespoły, ale i pierwsze nagrania jazzowe mają w sobie urok i działają odprężająco. Strefa dobrego chilloutu to program, którego śladem mogą podążać wszyscy spragnieni niebanalnej łagodności, do czego zachęcam nieustannie!


2024.02.20 Chillout postwalentynkowy.


Czasy się zmieniają, ale szczęście i relaks zawsze wyglądają tak samo. To stan niezależny od epoki. A tymczasem - nie zapominamy o miłości! I dlatego zanurzamy się w postwalentynkowych nastrojach.
Z przyjemnością.2024.02.06 Chilloutwe czułe nuty i godzina w innym świecie.


Takie chilloutwe czułe nuty, zaprowadzą nas pod ciepły koc, usadzą wygodnie w fotelu. A potem - zabiorą w świat. W porcji world music będzie uniwersalność i różnorodność różnych stron świata, która łączy ludzi. Będziemy sobie podróżować po świecie i odkrywać nowe miejsca, kultury, brzmienia - wszystko w dogodnej temperaturze i daleko od deszczu.
Muzyka jest...2024.01.30 Taki wyjątkowy zestaw chilloutowy: piosenki = podziękowania.


Ech, powiew wiosny jest od paru dni wręcz oczywisty! Dlatego będą wycieczki nad morze, będą anielscy goście, dużo miłości i lekkie chmury. Taki wyjątkowy zestaw chilloutowy2024.01.23 Odkryte i nieodkryte lądy chilloutu.


Dziś z szarego deszczowo - śniegowego krajobrazu wyskoczymy, żeby popodróżować trochę – wsiadając do pojazdu dla wyobraźnie zwanego... muzyką. Zahaczymy o bliższe dalsze okolice, o odkryte i nieodkryte lądy.2024.01.15 Nie pozwolimy, by nam cokolwiek zamroziło te dobre, chilloutowe emocje!


Żeby zimno nie było - mamy taki poruszający zestaw. Na te mrozy, śniegi i zimy powiewy proponuję pieśni i piosenki o tym, że poczucie zimna, to właściwie... kwestia indywidualna, oraz wyjątkowo inspirująca muzycznie. Nie pozwolimy by nam cokolwiek zamroziło te dobre, chilloutowe emocje.!

2024.01.02 Chillout na Nowy Rok, czyli nasza muzyczne intro.


Lubię ten cytat, szczególnie w tym noworocznym czasie: „Każdy początek zaczyna się tam, gdzie inny początek zamienia się w koniec” - to Seneka, normalnie mistrz
suspensu :) . Ale pod zadumę proponuję chillout na Nowy Rok, czyli nasza muzyczne intro.2024.11.14 Chilloutowy filtr na deszcze


Na te deszcze i szarość całego wtorku - nakładamy teraz filtr pozytywnej, energetycznej, a chilloutowej muzyki!2023.11.07 Ciepły chill na jesienne chłody


Ciepły chill na jesienne chłody2023.10.31 Chill o ciepłych emocjach na chłodne dni.


Chill o ciepłych emocjach na chłodne dni.
 
 

WTOREK 19:00 - 21:00

Prowadzący:

Miłka MalzahnREKLAMA
OiFP BERLIOZ | RAVEL | GERSHWIN

REKLAMA
OiFP LIFE IS A CABARET, SHOW TANECZNO-WOKALNE

REKLAMA
OiFP JESUS CHRIST SUPERSTAR

Konferencja szkoleniowa

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok