Strefa dobrego chilloutu


Strefa dobrego chilloutu

W tym programie brzmią wszystkie języki świata i wszystkie melodie serca - to nasza wieczorna, radiowa porcja muzycznych marzeń na dobre sny. W playliście nie unikamy debiutantów, czasami niezwykle chilloutowe okazują się alternatywne zespoły, ale i pierwsze nagrania jazzowe mają w sobie urok i działają odprężająco. Strefa dobrego chilloutu to program, którego śladem mogą podążać wszyscy spragnieni niebanalnej łagodności, do czego zachęcam nieustannie!


2021.07.01 Chilloutowy początek lipca.


Początek lipca, pada i jest wreszcie jest nieco chłodniej - uznajmy że są to idealne okoliczności do posłuchania takich oto brzmień:2021.06.29 Very chill :)


Very chill - to tak bardzo relaksujący zestaw brzmień, że lepszego na razie nie ma (będzie w kolejny wtorek, ale...kto by tyle czekał!?). Jest to układ piosenek dostosowany do pogody na Podlasiu, do przegranych meczów piłkarskich i do smaku zimnej lemoniady.2021.06.24 Chill - tworzy łagodne wieczory, oraz inne historie :)


Chill - tworzy łagodne wieczory, oraz inne historie...2021.06.22 Chilloutowe pytanie na dziś (lub na życia resztę): dlaczego oraz 'why'?


Chilloutowe pytanie na dziś (lub na życia resztę): dlaczego oraz 'why' - może wygenerować tak dużo odpowiedzi jak wielu jest na świecie artystów i słuchaczy. Fascynujące zjawisko zwane "sztuką zadawania pytań" posiada swoje odbicie w muzyce i dlatego (tak, właśnie dlatego i tylko dlatego) zajmować nas będzie aż do godziny 22. Miłej zabawy...2021.06.17 Taki ładny chill po polsku o lubieniu i o - nie.


Taki ładny chill po polsku o lubieniu i o - nie.2021.06.06 Chłodzący powiew chilloutu.


Z powodu idealnie letniej aury i temperatur podsuwających wołanie wszystkich plaż świata - proponuję chill, który nadmiernie nie kołysze, delikatnie wprawadza nas w noc, nieco chłodzi, ale bez przesady... czekaliśmy na lato przecież, prawda?2021.05.25 Chilloutowe podejście do burz.


Tylko chilloutowe podejście do burzy jest w stanie wyłuskać z niej to, co najlepsze. Tylko wtedy my, ludzie korzystamy z jej tajemnic i mocy, kiedy luzujemy swoje życiowe żagle i dajemy jej czas i przestrzeń. Nasza przestrzeń - to trzy takie godziny.2021.05.18 Rytmy chilloutowe - spacerowe i słoneczne


Piosenki spacerowe i słoneczne, opowieści z krainy chilloutu, niech nam służą i gromadzą spokój i równowagę.2021.05.11 Chill na kilka ciepłych chwil...


To był cudownie słoneczny wtorek, więc nastroje - wakacyjne, relaksacyjne, ostentacyjne. Oj, kiedy zaostrzenia przestaną być ostre – ludzie wylegną, opuszczą domy, mieszkania, kąty odkurzą i dadzą sobie wolne pod każdą postacią. Postać muzyki zaś proponujemy taką jak tu.2021.05.04 Chilloutowy fninisz majówkowy, czyli piosenki z majem


Maj jest w tym sezonie wypadkową zmienności: smutków i radości. Taki mamy klimat, choć nie taką pogodę ;) Zapraszam zatem do majowej wędrówki przez chillout.
 
 

WTOREK 19:00 - 22:00

Prowadzący:

Miłka Malzahn
Magdalena Pietruczak
Andrzej Ryczkowski


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

REKLAMA
Nowy tytul

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok