Strefa dobrego chilloutu


Strefa dobrego chilloutu

W tym programie brzmią wszystkie języki świata i wszystkie melodie serca - to nasza wieczorna, radiowa porcja muzycznych marzeń na dobre sny. W playliście nie unikamy debiutantów, czasami niezwykle chilloutowe okazują się alternatywne zespoły, ale i pierwsze nagrania jazzowe mają w sobie urok i działają odprężająco. Strefa dobrego chilloutu to program, którego śladem mogą podążać wszyscy spragnieni niebanalnej łagodności, do czego zachęcam nieustannie!


2021.05.11 Chill na kilka ciepłych chwil...


To był cudownie słoneczny wtorek, więc nastroje - wakacyjne, relaksacyjne, ostentacyjne. Oj, kiedy zaostrzenia przestaną być ostre – ludzie wylegną, opuszczą domy, mieszkania, kąty odkurzą i dadzą sobie wolne pod każdą postacią. Postać muzyki zaś proponujemy taką jak tu.2021.05.04 Chilloutowy fninisz majówkowy, czyli piosenki z majem


Maj jest w tym sezonie wypadkową zmienności: smutków i radości. Taki mamy klimat, choć nie taką pogodę ;) Zapraszam zatem do majowej wędrówki przez chillout.2021.04.17 Chill, czyli w te chłody - ciepła fala muzyczna.


Nie ma nic lepszego w te chłody, niż ciepła fala muzyczna. Baseny - zamknięte, sauny - niedostępne, z sal koncertowych - wieje chłodem, ale za to każdy może w każdej chwili sam się rozbujać, zatańczyć w kuchni... zawirować w przedpokoju. Do tego namawiam, bo to jest właśnie ta fala.2021.04.20 Chill o trzech podróżach: geograficznej, muzycznej i takiej "w głąb"


Mariposa (Asia Pyrek) na swojej płycie opowiada o trzech podróżach: geograficznej, muzycznej i tej "w głąb". Jest to też odpowiedź na nasze tęsknoty za totalnym odpoczynkiem o rzeczywistości śródpadnemicznej, za wyruszeniem w (jakąś) drogę...2021.04.13 Chill, bo zimno i mży już parę chwil.


Będziemy naprawdę dobrym, muzycznym towarzystwem tej niepogody, jaką dziś mamy. Fajnie zaczynamy i krążymy wokół kolorowych nut i równie barwnych przemyśleń i mamy pod powiekami niekiedy...nieco szalone obrazy.2021.04.06 Powielkanocna strefa delikatnego, chilloutowego ruchu.


Otóż... nikogo nie zdziwię stwierdzeniem, że kiedy jemy zbyt dużo i zbyt mało się ruszamy - tyjemy. A nawet najprostsze czynności pozwalają nam spalać kalorie i dbać o zdrową sylwetkę. Nawet słuchanie dobrej muzyki - potrafi odchudzić! Zatem to jest powielkanocna strefa delikatnego, chilloutowego ruchu, a wiadomo - ruch to najlepsze „lekarstwo”, jakie każdy może sobie sam...2021.03.30 Chillout na koniec miesiąca


Piosenki o różnych końcach i końce różnych piosenek. Do wieczornej herbaty.2021.03.23 Odprawimy wiosenne święto chilloutu!


Oto odprawimy święto chilloutu i miejmy nadzieję, że to trochę nam pomoże poczuć się nieco lepiej i lepiej i….2021.03.16 Chill - tanecznym krokiem w stronę wiosny idziemy...


Dobre funkowe rytmy będą nas prowadzić wprost z ramion tej zimy - w przestrzenie coraz mniej pandemicznej wiosny! Oto chill na kilka tanecznych chwil...2021-03-09 Iście chilloutowe opowieści


I w piosenkach, i w liniach melodycznych bardzo ważna jest fabuła. Nie, nie żartuję. Opowieści, taki chilloutowy storytelling potem mogą nam pomóc w tkaniu ciekawych, spokojnych snów. Dlatego... proszę nie zasypiać bez chilloutu!
 
 

WTOREK 19:00 - 22:00

Prowadzący:

Miłka Malzahn
Magdalena Pietruczak
Andrzej Ryczkowski


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok