Strefa dobrego chilloutu


Strefa dobrego chilloutu

W tym programie brzmią wszystkie języki świata i wszystkie melodie serca - to nasza wieczorna, radiowa porcja muzycznych marzeń na dobre sny. W playliście nie unikamy debiutantów, czasami niezwykle chilloutowe okazują się alternatywne zespoły, ale i pierwsze nagrania jazzowe mają w sobie urok i działają odprężająco. Strefa dobrego chilloutu to program, którego śladem mogą podążać wszyscy spragnieni niebanalnej łagodności, do czego zachęcam nieustannie!

WTOREK 19:00 - 22:00

Prowadzący:

Miłka Malzahn
Andrzej Ryczkowski


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

2019.01.08 zimowe horyzonty i czeskie odkrycia

Chilloutowo będziemy (jak zwykle) miło płynąć z nurtem nowej, rześkiej muzyki, ale mamy plan specjalny: otóż będziemy poznawać młodych wykonawców z Czech. Taka niespodzianka, ale będą też i inne odkrycia :)01.01.2019 posylwestrowe - Nowy Rok - LOVE !

Pierwszy, pochmurny dzień nowego roku witamy ciesząc się tym co mamy, a mamy: pamięć całkiem dobrego dnia, zachwyt nad tym, że czas ucieka (i ku lepszemu zmierza), oraz wspomnienie mniej albo bardziej szalonej nocy. Wielkie nadzieje zapraszamy wielkim chilloutem ;)2018.12.20 czwartek półchilloutowy, otulenie zmęczonej głowy....

Zmęczone przedświątecznością głowy warto otulić ciepłą muzyką, czułą i delikatną jak aksamitny dotyk. To jest pozwolenie na wygaszenie w piecu intensywnego dnia.2018.12.18 chilloutujemy sobie, ale świąteczność wciąż gęstnieje

Prawda jest taka, że westchnienie: „Och, jesteś moim Aniołem” nie musi oznaczać ludzkiego wyznania miłości! Z definicji – Anioł, to jednak byt duchowy, który w naprawdę wielu religiach, który służy i to na różne sposoby, wypełnianiu zamysłów boskich.

Nie mniej w tych piosenkach aniołami są w większości cudownie piękne kobiety i … to też ma sens!

2018.11.20 Chillout o misiach, księżycach i sentymentach. Jedyna taka audycja w roku :)

Kto nie widział misia dzisiaj ? To będzie mógł posłuchać misia. Wiele misiów. Godzina chilloutu, którego bohaterem jest miś, w wielu postaciach, powinna ucieszyć nieucieszonych. To jest bowiem sygnał o nadchodzącym czasie wszelkiej przytulności!
Potem zajmiemy się Księżycem, tak bardziej sentymentalnie.
A potem, wiadomo, skończy się na tęsknotach.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok