Już jutro Maraton Śmiechu w Radiu Białystok

24 czerwca 2018

Odliczanie Maraton Śmiechu 1 dzień
Odliczanie Maraton Śmiechu 1 dzień

W ubiegłym roku jednego dnia udało nam się zebrać ponad 3 tysiące złotych. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się za kilka dni podczas "Maratonu śmiechu”. Przez 12 godzin znani i lubiani opowiadać będą dowcipy, anegdoty i zabawne sytuacje ze swojego życia. A każdy z nas będzie mógł wpłacić pieniądze na konto Stowarzyszenia "Jasny cel”, wrzucić do puszek wolontariuszy, którzy będą na ulicach Białegostoku lub do tej ustawionej w Polskim Radiu Białystok. 

To druga taka akcja na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel" w Białymstoku. Rok temu zbieraliśmy pieniądze na remont sali doświadczania świata, tym razem naszym (jasnym) celem jest zakup rehabilitacyjnego łóżka wodnego.

Dawno, dawno temu..., gdy obecny prezes PZPN – Zbigniew Boniek, był piłkarzem... Jaka zabawna sytuacja przytrafiła mu się na wczasach? M.in. tego będzie można dowiedzieć się już podczas "Maratonu śmiechu”. 

"- Co robi piłkarz na ulicy? - Stoi w korkach..."

Podczas "Maratonu śmiechu” nie zabraknie również "sucharów”. Śmiać się będziemy wspólnie z naszymi gośćmi, by zebrać jak najwięcej pieniędzy. Antenę udostępniamy też naszym słuchaczom, którzy chcą nas wesprzeć w zbiórce pieniędzy na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny cel”. Każdy, kto chce, by inni usłyszeli jego dowcip – może nam go przesłać przez wiadomość w Messengerze na Facebooku.

Co łączy aktora Ryszarda Dolińskiego, komendanta policji – Daniela Kołnierowicza, byłego piłkarza Jacka Chańkę i dziennikarza Wojciecha Konończuka? Wszyscy mają poczucie humoru, a przede wszystkim wielkie serce. Oni ( tak, jak i kilkadziesiąt innych osób) potwierdzili już swój udział w "Maratonie śmiechu”. 

Dowcipy, anegdoty i zabawne sytuacje ze swojego życia przez 12 godzin opowiadać będą aktorzy (m.in. Arleta Godziszewska, Adam Zieleniecki, Andrzej Beya – Zaborski, Justyna Godlewska), naukowcy (m.in. prof. Robert Ciborowski), szefowie instytucji kultury (m.in. Grażyna Dworakowska, Cezary Mielko), sportowcy (m.in. piłkarze Jagiellonii Białystok, rajdowiec Jarosław Kazberuk). Już tylko 2 dni dzielą nas od "Maratonu Śmiechu”, ale podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny Cel” będzie można wesprzeć już od niedzieli (24.06). Wolontariusze z puszkami (m.in. dziennikarze Polskiego Radia Białystok) pojawią się w centrum miasta podczas Jarmarku na Jana.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku


Prowadzący:

Grzegorz Pilat i Magdalena Pietruczak
Rafał Supiński i Magdalena Pietruczak
Grzegorz Pilat i Olga Gordiejew
Andrzej Bajguz i Olga Gordiejew


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Maraton Śmiechu 3.0 w Polskim Radiu Białystok - udało się zebrać 10 tys. 400 zł [zdjęcia, wideo]

10 tysięcy 400 złotych. Taki jest efekt trzeciej edycji "Maratonu Śmiechu". Te pieniądze (a to o 900 złotych więcej niż w ubiegłym roku) udało się zebrać dzięki licytacjom, kwestom i wpłatom na konto Stowarzyszenia "Jasny Cel".Podczas niedzielnej kwesty zebraliśmy 3000 zł na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny Cel" [zdjęcia]

Trzy tysiące złotych - taki jest wynik naszej niedzielnej (23.06) kwesty na rzecz dzieci z porażeniem mózgowym. Przez 6 godzin kwestowaliśmy w centrum Białegostoku, by wesprzeć podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny Cel".3750 zł - tyle pieniędzy zebraliśmy z samych licytacji - Maraton Śmiechu 3.0

6 tysięcy 750 złotych. Tyle na pewno już mamy na rehabilitacyjny plac zabaw dla dzieci.Rafał Supiński i Tomasz Kleszczewski

aktor Opery i Filharmonii Podlaskiej i kierownik anteny Polskiego Radia BiałystokRehabilitacyjny plac zabaw - cel trzeciej edycji "Maratonu Śmiechu"

Rehabilitacyjny plac zabaw - taki jest cel trzeciej edycji "Maratonu Śmiechu".24 czerwca na naszej antenie po raz trzeci będzie "Maraton Śmiechu"

W poprzednich latach pieniądze zbieraliśmy na remont sali doświadczania świata i na zakup rehabilitacyjnego łóżka wodnego. Tym razem naszym celem jest plac zabaw dla niepełnosprawnych dzieci.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok