Już jutro Maraton Śmiechu w Radiu Białystok

24 czerwca 2018

Odliczanie Maraton Śmiechu 1 dzień
Odliczanie Maraton Śmiechu 1 dzień

W ubiegłym roku jednego dnia udało nam się zebrać ponad 3 tysiące złotych. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się za kilka dni podczas "Maratonu śmiechu”. Przez 12 godzin znani i lubiani opowiadać będą dowcipy, anegdoty i zabawne sytuacje ze swojego życia. A każdy z nas będzie mógł wpłacić pieniądze na konto Stowarzyszenia "Jasny cel”, wrzucić do puszek wolontariuszy, którzy będą na ulicach Białegostoku lub do tej ustawionej w Polskim Radiu Białystok. 

To druga taka akcja na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel" w Białymstoku. Rok temu zbieraliśmy pieniądze na remont sali doświadczania świata, tym razem naszym (jasnym) celem jest zakup rehabilitacyjnego łóżka wodnego.

Dawno, dawno temu..., gdy obecny prezes PZPN – Zbigniew Boniek, był piłkarzem... Jaka zabawna sytuacja przytrafiła mu się na wczasach? M.in. tego będzie można dowiedzieć się już podczas "Maratonu śmiechu”. 

"- Co robi piłkarz na ulicy? - Stoi w korkach..."

Podczas "Maratonu śmiechu” nie zabraknie również "sucharów”. Śmiać się będziemy wspólnie z naszymi gośćmi, by zebrać jak najwięcej pieniędzy. Antenę udostępniamy też naszym słuchaczom, którzy chcą nas wesprzeć w zbiórce pieniędzy na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny cel”. Każdy, kto chce, by inni usłyszeli jego dowcip – może nam go przesłać przez wiadomość w Messengerze na Facebooku.

Co łączy aktora Ryszarda Dolińskiego, komendanta policji – Daniela Kołnierowicza, byłego piłkarza Jacka Chańkę i dziennikarza Wojciecha Konończuka? Wszyscy mają poczucie humoru, a przede wszystkim wielkie serce. Oni ( tak, jak i kilkadziesiąt innych osób) potwierdzili już swój udział w "Maratonie śmiechu”. 

Dowcipy, anegdoty i zabawne sytuacje ze swojego życia przez 12 godzin opowiadać będą aktorzy (m.in. Arleta Godziszewska, Adam Zieleniecki, Andrzej Beya – Zaborski, Justyna Godlewska), naukowcy (m.in. prof. Robert Ciborowski), szefowie instytucji kultury (m.in. Grażyna Dworakowska, Cezary Mielko), sportowcy (m.in. piłkarze Jagiellonii Białystok, rajdowiec Jarosław Kazberuk). Już tylko 2 dni dzielą nas od "Maratonu Śmiechu”, ale podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny Cel” będzie można wesprzeć już od niedzieli (24.06). Wolontariusze z puszkami (m.in. dziennikarze Polskiego Radia Białystok) pojawią się w centrum miasta podczas Jarmarku na Jana.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku


Prowadzący:

Grzegorz Pilat i Magdalena Pietruczak
Marcin Kozłowski i Magdalena Pietruczak
Grzegorz Pilat i Olga Gordiejew
Andrzej Bajguz i Olga Gordiejew


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.plMaraton Śmiechu w Radiu Białystok, czyli zbiórka pieniędzy na rehabilitacyjne łóżko wodne

Zbiórka pieniędzy na rehabilitacyjne łóżko wodne. Taki jest cel drugiego już "Maratonu Śmiechu".Maraton Śmiechu w Jasnym Celu - takiego programu jeszcze nie było

Ponad 3 tysiące złotych udało się zebrać jednego dnia na rehabilitację podopiecznych białostockiego Stowarzyszenia "Jasny Cel". To efekt wspólnej akcji Polskiego Radia Białystok i Stowarzyszenia pod hasłem: "Maraton śmiechu".
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok