Radio Białystok | Patronaty | Eliminacje regionalne IX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Anna German"

Eliminacje regionalne IX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Anna German"

26.08.2022

Organizatorzy zapraszają młodych ludzi zafascynowanych dobrą piosenką z wartościowym tekstem do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki "Anna German".

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Zgłoszenia można przesyłać do 26 sierpnia 2022 r. na adres: swpw.bialystok@wp.pl lub annagermanfestiwal@gmail.com. Organizatorzy zachęcają także do kontaktu telefonicznego pod numerami: 660 290 633, 505 171 688.

Adres strony Festiwalu: www.festiwalpiosenki.pl.

Eliminacje regionalne odbędą się w sobotę, 24 września w Spodkach PIK przy ul. Św. Rocha 14 w Białymstoku. Regulamin eliminacji, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie inne informacje zostaną przesłane osobom zainteresowanym po kontakcie mailowym bądź też telefonicznym z Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód oraz będą do pobrania na stronie http://www.swpw.eu.

Do udziału w festiwalu mogą zgłaszać się osoby z województwa podlaskiego w wieku od 18 do 28 lat. Oprócz głównego konkursu przewidziana jest również kategoria pozakonkursowa, w której mogą zaprezentować się osoby poniżej 18. roku życia lub które mają więcej niż 28 lat, z całego kraju, osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa.

Głównym założeniem i misją Festiwalu jest prezentacja wzorca muzycznego, jakim była twórczość Anny German. Dążeniem organizatorów konkursu jest wykreowanie sceny debiutów, przyszłych artystów inspirujących się i nawiązujących do najlepszych wzorów muzyki rozrywkowej. Laureat eliminacji regionalnych weźmie udział w finale Festiwalu.

Organizatorem regionalnych eliminacji festiwalu jest Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód, a współorganizatorami: Liga Kobiet Polskich i Podlaski Instytut Kultury.

Anna German – polska piosenkarka, kompozytorka, aktorka. Laureatka festiwali m.in. w Monte Carlo, Neapolu, Cannes, Ostendzie, Sopocie czy w Opolu. Była pierwszą Polką, która wystąpiła na festiwalu w San Remo. Występowała w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Portugalii, Włoszech, na Węgrzech, w Mongolii, NRD, RFN, CSRS oraz ZSRR. Śpiewała w siedmiu językach: polskim, rosyjskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, angielskim i po łacinie, wydała płyty w języku polskim, rosyjskim i włoskim.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIE TEATRDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok