Radio Białystok | Ramówka

RAMÓWKA


czwartek
9 kwietnia 2020
Graliśmy:
00:00 - WHAM! - THE EDGE OF HEAVEN
00:04 - WOJCIECH MŁYNARSKI - DZIEWCZYNY BĄDŹCIE DLA NAS DOBRE NA WIOSNĘ
00:07 - THE ROLLING STONES - Beast Of Burden
00:11 - ANNA MARIA JOPEK - Zrób co możesz
00:15 - NICKELBACK - How You remind me
00:18 - MYSLOVITZ - Nocnym pociągiem aż do końca świata
00:23 - Elvis Presley - In The Ghetto
00:26 - T.LOVE - PIELGRZYM/ RADIO EDIT
00:29 - WHITE LIES - Tokyo / Radio Edit
00:33 - PETER GABRIEL - Red Rain
00:39 - MONIKA BRODKA - Za mało wiem
00:42 - LENKA - Trouble Is A Friend
00:45 - VARIUS MANX - Maj
00:49 - TSA - Alien
00:54 - EDYTA BARTOSIEWICZ - Koziorożec
01:00 - MARQUESS - La Vida Es Limonada
01:03 - ANIA DĄBROWSKA - Tego chciałam
01:06 - BABYBIRD - You're Gorgeous
01:10 - GOLDEN LIFE - Oprócz błękitnego nieba
01:14 - SISTER SLEDGE - We Are Family
01:18 - KASIA POPOWSKA - Tyle tu mam
01:21 - IRA - Szczęśliwa
01:24 - KATE BUSH - Cloudbusting
01:29 - VOO VOO - Jak Gdyby Nigdy Nic
01:32 - ROKSANA WĘGIEL - Potrafisz
01:36 - ROBBIE WILLIAMS - The road to mandalay
01:39 - LADY PANK - Marchewkowe pole
01:43 - ERIC CLAPTON - I Shot The Sheriff
01:47 - MROZU - Szerokie wody
01:51 - SOUNDGARDEN - Black Hole Sun
01:56 - ELEKTRYCZNE GITARY - Co Ty tutaj robisz
02:00 - BON JOVI - Someday I'll Be Saturday Night
02:04 - ROBERT KASPRZYCKI - Niebo do wynajęcia
02:09 - JOE COCKER - Let the healing begin
02:13 - BIG DAY - W dzień gorącego lata
02:17 - MATEUSZ ZIÓŁKO - W Płomieniach
02:21 - NELLY FURTADO - Say It Right
02:24 - STANISŁAW SOYKA - Nie ma drugiej takiej
02:28 - ALAN WALKER FEAT. SOPHIA SOMAJO - Diamond Heart
02:31 - KULT - Do Ani
02:35 - MARC BOLAN & T-REX - Children of The Revolution
02:38 - ORGANEK - ITALIANO /radio edit
02:42 - MAROON 5 - Won't Go Home Without You
02:45 - DAAB - Podzielono świat
02:52 - THE DOORS - Love Me Two Times
02:56 - SARAH BRIGHTMAN & ANDREA BOCELLI - Time to say goodbye (con te partiro)
03:00 - ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA - Calling America
03:03 - ROBERT GAWLIŃSKI - Miasto we śnie
03:06 - CUTTING CREW - (I Just) Died In Your Arms
03:11 - KASIA KOWALSKA - Maskarada
03:14 - RENATA PRZEMYK - Babę zesłał Bóg (akustycznie)
03:17 - BRUCE SPRINGSTEEN - The River
03:22 - ZIYO - Magiczne słowa
03:26 - Lukas Graham - Drunk In The Morning
03:29 - TINA TURNER - Steamy Windows
03:33 - KORTEZ - Od Dawna Już Wiem
03:37 - MAKOWIECKI - Ostatnie wspólne zdjęcie
03:41 - SLADE - Run Run Away
03:44 - MIKA URBANIAK FEAT. URSZULA DUDZIAK - Pójdę Wszędzie z Tobą
03:47 - AMY WINEHOUSE - Back To Black
03:51 - ANITA LIPNICKA - Historia jednej miłości
03:55 - DURAN DURAN - Ordinary world
04:00 - VAN HALEN - Jump
04:03 - ENEJ - Lili
04:07 - BUDKA SUFLERA - Nie wierz nigdy kobiecie
04:12 - ED SHEERAN - Lego House
04:15 - SIMON AND GARFUNKEL - The Sound Of Silence
04:18 - PERFECT - Niepokonani
04:22 - BLUE CAFE feat. La Graine - Talk To Me Now
04:25 - LAURI - Heavy
04:29 - MAANAM - Szare miraże
04:33 - THE BEAUTIFUL SOUTH - A Little Time
04:36 - DŻEM - Wehikuł czasu
04:42 - MEDUZA FEAT. GOODBOYS - Piece Of Your Heart
04:44 - PAOLO PELLEGRINO - I Don't Wanna Know
04:47 - DJ Regard - Ride It
04:49 - LEMON - Nice
04:54 - RED HOT CHILI PEPPERS - Scar Tissue
04:57 - MARIT LARSEN - If A Song Could Get Me You
05:00
Nowy dzień - Andrzej Ryczkowski

Graliśmy:
05:05 - U2 - EVEN BETTER THAN THE REAL THING
05:08 - LENNY KRAVITZ - The Chamber
05:12 - ANIA RUSOWICZ - Ptaki (Album)
05:16 - VANESSA ST JAMES & LOU REED - Sunday Morning
05:24 - ROBIN SCHULZ FEAT. ERIKA SIROLA - Speechless
05:27 - DE MONO - Asfaltowe Łąki
05:31 - Zouzy - Skrzydła
05:34 - BRYAN ADAMS - Cloud Number Nine
05:38 - T.LOVE - Syn miasta
05:41 - REPUBLIKA - Telefony
05:45 - MICHAEL SOMBELLO - Maniac
05:52 - Grzegorz Hyży - Pod Wiatr
05:55 - MIKA - Relax, Take It Easy
06:04 - MADCON - Don't Worry
06:08 - HAPPYSAD - Mów mi dobrze
06:11 - MICHAEL JACKSON - Beat It
06:15 - DAWID PODSIADŁO - Małomiasteczkowy
06:19 - MERK & KREMONT - Sad Story (Out Of Luck)
06:22 - BILLY JOEL - WE DIDN'T START THE FIRE
06:33 - POST MALONE - Circles
06:36 - IRA - To co na zawsze (radio edit)
06:43 - MARGARET - Wasted (Radio Version)
06:46 - KASIA POPOWSKA - Lecę tam
06:53 - MEAT LOAF - I'd do anything for love (but I won't do that)
07:07 - THE CRANBERRIES - Analyse
07:11 - EWA FARNA - Interakcja
07:14 - EDYTA BARTOSIEWICZ - Miłość jak ogień
07:18 - LADY PANK - To co mam
07:25 - ELEKTRYCZNE GITARY - Noś długie włosy
07:34 - BETH HART - Bad Woman Blues
07:37 - PATRYCJA MARKOWSKA - Niepoprawna
07:44 - POPARZENI KAWĄ TRZY - Życie ułożyć
07:47 - YUGOTON & KAZIK - Malcziki
07:54 - MAROON 5 - One more night
08:06 - WILKI - Urke
08:21 - CHERYL - Love Made Me Do It
08:24 - ANDRZEJ PIASECZNY - RYSOWANE TOBIE
08:33 - DARIA ZAWIAŁOW - PUNK FU!
08:38 - FISZ EMADE TWORZYWO - Wolne Dni
08:48 - LANBERRY - Zew
08:51 - KASIA KOWALSKA - Domek z kart
08:55 - ANNA NAKLAB feat. AlleFarben & YOUNOTUS - Supergirl
09:00
Najbliżej Ciebie - Dorota Sokołowska

Graliśmy:
09:07 - SHAKIRA FEAT.WYCLEF JEAN - HIPS DON'T LIE
09:11 - KORTEZ - Zostań
09:18 - THE ROLLING STONES - Angie
09:22 - PIOTR CUGOWSKI - Zostań ze mną
09:28 - Piotr Zioła - Safari
09:35 - DARYL HALL AND JOHN OATES - MANEATER
09:42 - ADELE - Don't You Remember
09:52 - QUEEN - Radio Ga Ga
10:06 - DIRE STRAITS - Heavy Fuel
10:13 - BISQUIT - Wielki Mały Człowiek
10:17 - FIREBIRDS - Harry
10:22 - ANDREA BOCELLI - Nelle Tue Mani (Now We Are Free)
10:27 - MELA KOTELUK - Fastrygi
10:31 - RED HOT CHILI PEPPERS - Under the Bridge
10:43 - MUNIEK STASZCZYK - Ołów
10:47 - LYKKE LI - I follow rivers
10:52 - DE MONO - Statki na niebie
10:56 - MYSLOVITZ - My
11:05 - THE CLASH - Rock The Casbah
11:09 - REPUBLIKA - Obcy astronom
11:14 - U2 & A.R. Rahman - Ahimsa
11:18 - DAWID PODSIADŁO - Nie Ma Fal
11:29 - LED ZEPPELIN - D'yer Mak'er
11:33 - ENEJ - Symetryczno-liryczna
11:37 - Paweł Domagała - Weź nie pytaj
11:41 - ARTUR GADOWSKI - Ona Jest Ze Snu
11:46 - LEWIS CAPALDI - Before You Go
11:53 - KAYAH I BREGOVIC - Nie Ma, Nie Ma Ciebie
12:04 - Weronika Juszczak - SPRINT
12:07 - sanah - Szampan
12:11 - ANIA DĄBROWSKA - Trudno mi się przyznać
12:14 - CHER - Shoop Shoop Song
12:16 - KRZYSZTOF KRAWCZYK & EDYTA BARTOSIEWICZ - Trudno tak...
12:25 - BEDNAREK - Chodź ucieknijmy...
12:32 - JONAS BROTHERS - Only Human
12:35 - LADY PANK - Znowu pada deszcz
12:43 - MEE AND THE BAND - Eat Pierogi
12:47 - MAROON 5 - Girls Like You feat. Cardi B.
12:51 - ED SHEERAN feat. Khalid - Beautiful People
12:55 - SHANGUY - Desolee (Paris-Paname)
13:00
Wersja lokalna - Lech Pilarski

Graliśmy:
13:06 - THE KILLERS - Human
13:51 - PETER GABRIEL - Don't Give Up
14:00
Popołudnie z Polskim Radiem Białystok - Marcin Kozłowski

Graliśmy:
14:05 - BON JOVI - Livin' On A Prayer
14:09 - BARANOVSKI - Czułe miejsce
14:12 - FUNKASANKI - Znowu Czuję To
14:16 - Jason Derulo - Want To Want Me
14:22 - BIFFY CLYRO - Instant History
14:26 - PERFECT - Ale w koło jest wesoło
14:33 - MABEL - Don’t Call Me Up
14:36 - PECTUS - Iluzja
14:43 - SMITH & THELL - Goliath
14:46 - LIPALI - Będzie Dobrze
14:51 - ORGANEK - Wiosna
14:54 - QUEEN - You Don't Fool Me
15:06 - U2 - Angel of Harlem
15:09 - Kazik & Kwartet ProForma - Ta droga była daleka
15:13 - FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF - Ławka
15:16 - RAZ DWA TRZY - Czarna Inez
15:24 - INDILA - Parle a ta tete
15:27 - T.LOVE - Chłopaki nie płaczą
15:35 - AGNIESZKA CHYLIŃSKA - Królowa Łez
15:43 - MROZU - Aura
15:47 - Grabaż - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
15:53 - DIRE STRAITS - Sultans of Swing
16:06 - DNCE - Cake By The Ocean
16:10 - GOLDEN LIFE - Oprócz błękitnego nieba
16:14 - NO LOGO - Panie Proszą Panów
16:17 - THE POLICE - Roxanne
16:24 - HAPPYSAD - Wrócimy tu jeszcze
16:27 - MAANAM - Nie poganiaj mnie bo tracę oddech
16:34 - PINK FLOYD - High Hopes
16:41 - TABB & SOUND'N'GRACE - Dach
16:45 - LENNY KRAVITZ - The Chamber
16:49 - KRÓL - Głodne Dusze
16:53 - GUNS N' ROSES - SWEET CHILD O'MINE
17:00

Graliśmy:
17:09 - RED BOX - For America
17:13 - DON & RL9 & ENEJ - Wolę Ciebie Wolność
17:35 - ROBERT MILES FEAT.MARIA NAYLER - ONE & ONE (RADIO VERSION)
17:38 - FISZ EMADE TWORZYWO - Biegnij dalej sam
17:42 - BUDKA SUFLERA - Za ostatni grosz
17:47 - PERFECT - Nie płacz Ewka
18:00
Transmisja mszy świętej z białostockiej katedry

19:00
Trzeci sektor - Wojciech Kujałowicz

Graliśmy:
19:28 - TAKEN BY TREES - Sweet Child of Mine
19:30
Głos polskich Litwinów - Zyta Wasiluk

19:45
Pod znakiem Pogoni - Marek Zabrocki

20:00
Strefa Dobrej Muzyki - Wojciech Kujałowicz

Graliśmy:
20:06 - MYSLOVITZ - Acidland
20:10 - LECH JANERKA - Wyobraź sobie
20:14 - HEY - Teksański
20:17 - PATRYCJA MARKOWSKA - JESZCZE RAZ
20:20 - MGŁY - RZEKA
20:29 - KULT - Piosenka młodych wioślarzy
20:40 - PIOTR CUGOWSKI - Takich jak my nie znał świat (radio edit)
20:44 - ANDRZEJ PIASECZNY - Wiatr w skrzydła
20:47 - GOYA - Dobre sny
20:50 - MARTYNA JAKUBOWICZ - Żagle tuż nad ziemią
20:55 - MROZU - Mgła
21:07 - VARIUS MANX - Ten sen
21:10 - EDYTA BARTOSIEWICZ - Sen
21:14 - STANISŁAW SOYKA - Absolutnie nic
21:18 - CZESŁAW ŚPIEWA - Maszyna do świerkania
21:21 - REPUBLIKA - Nieustanne tango
21:26 - YUGOTON & PAWEŁ KUKIZ - O Nic Nie Pytaj
21:30 - GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA - Czas Nas Uczy Pogody
21:35 - Grabaż - Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
21:41 - MUNIEK - Dzieje grzechu
21:45 - Piotr Zioła - Podobny
21:49 - MARCIN ROZYNEK - Nie patrz w dół
21:52 - MISS GOD - Wiosna w Kosmosie
21:56 - ANIA DĄBROWSKA - Musisz wierzyć
22:00

Graliśmy:
22:05 - ELIZA DOOLITTLE - Skinny Genes
22:08 - Oksana Predko - PI SIGMA
22:12 - MARGARET - What You Do
22:33 - KORTEZ - Wracaj do domu
22:37 - CHER - BELIEVE
22:40 - URSZULA - Dziś już wiem
22:44 - PROCOL HARUM - A Whiter Shade Of Pale
22:52 - KASIA KOWALSKA - Teraz kiedy czuję
22:56 - NICK CAVE & THE BAD SEEDS - Henry Lee
Graliśmy:
23:00 - QUEEN - Hammer To Fall
23:03 - BUDKA SUFLERA - Jest taki samotny dom
23:09 - KAYAH & CESARIA EVORA - Embarcacao
23:12 - THE BEATLES - All You Need Is Love
23:22 - WILKI - Słońce pokonał cień (radio edit)
23:25 - KENNY LOGGINS - Footlose
23:29 - STEVEN WILSON - Pariah /RADIO EDIT/
23:33 - ANNA MARIA JOPEK & FRIENDS WITH PAT METHENY - Tam, gdzie nie sięga wzrok
23:37 - MEAT LOAF - I'd do anything for love (but I won't do that)
23:42 - DANIEL BLOOM feat. MELA KOTELUK - Katarakta
23:46 - BRACIA - Parnassus
23:49 - ROBERT PLANT - Moonlight In Samosa
23:53 - MUNIEK - Święty
23:57 - BILLY JOEL - THE RIVER OF DREAMS
Poniedziałek
6 kwietnia 2020
Wtorek
7 kwietnia 2020
Środa
8 kwietnia 2020
Piątek
10 kwietnia 2020
Sobota
11 kwietnia 2020
Niedziela
12 kwietnia 2020


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok