Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o zmianie ustawień cookie w przeglądarce i celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kontakt
Wyślij nam wiadomość
logo Polskiego Radia Bialystok
Aby przesłać do nas korespondencję wypełnij pole "Treść" oraz wprowadź kontaktowy adres pocztowy w pole "e-mail". Spełniając te warunki, będziesz miał pewność, że Twój email do nas dotrze i otrzymasz odpowiedź.


Radio Białystok S.A.
ul. Świerkowa 1
15-328 Białystok


Studio w Łomży
tel.: 86 216 49 72
fax: 86 216 64 34
ul. Sadowa 8
18-400 Łomża

Studio w Suwałkach
tel.: 87 566 65 31
fax: 87 566 31 04
ul. Noniewicza 93B/U/VIII
16-400 Suwałki
Mapa dojazdu
Najważniejsze telefony kontaktowe
centrala:
sekretariat/Biuro Zarządu:
studio (prowadzący program):
newsroom (dyżurny dziennikarz):
wydawca programu:
sprawy personalne:
reklama:
kierownik Biura Reklamy i Marketingu:
główny księgowy:
kierownik działu techniki, informatyki i administracji:
administracja:
redakcja Internetu:
85 744 20 00, 85 745 62 00
85 745 62 20, 85 745 62 16 fax: 85 744 34 23
85 744 22 22, 800 127 077
85 745 62 46
85 745 62 38
85 745 62 41
85 745 62 27
85 745 62 21
85 745 62 14
85 745 62 18
85 745 62 23
85 745 62 03
Najważniejsze adresy e-mail
firmowe (Biuro Zarządu/ogólna korespondencja):
studio (kontakt z prowadzącym program):
promocja (Biuro Reklamy i Marketingu):
reklama:
redakcja Internetu :
program (uwagi o programie, propozycje):
newsroom (dyżurny dziennikarz):
Zarząd Polskiego Radia Białystok
Wojciech Straszyński
Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny

wstraszynski@radio.bialystok.pl

Sekretariat: 85 745 62 20; fax: 85 744 34 23
radiobia@radio.bialystok.pl
Główna Księgowa, Prokurent Samoistny
Beata Zawadzka

bzawadzka@radio.bialystok.pl
85 745 62 14
Dyrektor Programowy
Tomasz Kleszczewski

tkleszczewski@radio.bialystok.pl
85 745 62 20; fax: 85 744 34 23
Pozostałe kontakty
REDAKCJA AKTUALNOŚCI:

Niebrzydowska Dorota
kierownik
dniebrzydowska@radio.bialystok.pl

Buczyńska-Kiślaczuk Ewelina - ebuczynska@radio.bialystok.pl
Dębska Dominika - ddebska@radio.bialystok.pl
Filipowicz Włodzimierz - wfilipowicz@radio.bialystok.pl
Gałaburda Aneta - agalaburda@radio.bialystok.pl
Gąsiorowski Marek - mgasiorowski@radio.bialystok.pl
Janczewski Adam - ajanczewski@radio.bialystok.pl
Klimiuk Adam - aklimiuk@radio.bialystok.pl
Kozłowska Katarzyna - kkozlowska@radio.bialystok.pl
Kułakowski Jerzy - jkulakowski@radio.bialystok.pl
Minko Ryszard - rminko@radio.bialystok.pl
Nazarko Marta - mnazarko@radio.bialystok.pl
Pilarski Lech - lpilarski@radio.bialystok.pl
Pilat Grzegorz - gpilat@radio.bialystok.pl
Reda Renata - rreda@radio.bialystok.pl
Serafin - Kozłowska Małgorzata Iza - mserafin@radio.bialystok.pl
Szubzda Wojciech - wszubzda@radio.bialystok.pl
Wołosik Edyta - ewolosik@radio.bialystok.pl

Współpracownicy:
Dąbrowski Jacek - jdabrowski@radio.bialystok.pl
Piotrowski Jacek


REDAKCJA INTERNETU:

Ryczkowski Andrzej
kierownik
aryczkowski@radio.bialystok.pl

Janiszewska Barbara - grafik komputerowy
bjaniszewska@radio.bialystok.pl


Gajlewicz Mariusz - mgajlewicz@radio.bialystok.pl
Kalicka Monika - mkalicka@radio.bialystok.pl
Żemojda Joanna - jzemojda@radio.bialystok.pl

informacje internetowe: nowemedia@radio.bialystok.pl
internet@radio.bialystok.pl


STUDIO ŁOMŻA:

86 216 49 72 fax: 86 216 64 34
Dąbrowski Adam - adabrowski@radio.bialystok.pl
Wądołowski Paweł - pwadolowski@radio.bialystok.pl


STUDIO SUWAŁKI:

87 566 65 31 fax: 87 566 31 04
Kosakowska Iza - ikosakowska@radio.bialystok.pl
Siepka Renata - rsiepka@radio.bialystok.pl

Współpracownicy:
Przybycień Anna - aprzybycien@radio.bialystok.pl


STUDIO AUGUSTÓW:

Metelicka Renata - rmetelicka@radio.bialystok.pl


BIURO REKLAMY I MARKETINGU:

Nieciecka Agata
kierownik
anieciecka@radio.bialystok.pl, 85 745 62 21

reklama@radio.bialystok.pl
promocja@radio.bialystok.pl

Artemiuk Sebastian
sartemiuk@radio.bialystok.pl, 85 745 62 27

Jabłoński Raszyd
rjablonski@radio.bialystok.pl, 85 745 62 65

Kacperczyk Grażyna
gkacperczyk@radio.bialystok.pl, 85 745 62 25

Lola-Gołembiewska Cecylia
clola@radio.bialystok.pl, 85 745 62 45

Pisula Katarzyna
kpisula@radio.bialystok.pl, 85 745 62 45

Radek Marzanna
Samodzielny Specjalista ds. Promocji
mradek@radio.bialystok.pl

Roman Stanisław Kowalski
Samodzielny Specjalista ds. Promocji
rkowalski@radio.bialystok.pl


DZIAŁ REALIZACJI:

Dobrowolski Jarosław
koordynator Działu Realizacji
jdobrowolski@radio.bialystok.pl

Antosiewicz Paweł - pantosiewicz@radio.bialystok.pl
Kalicki Kamil - kkalicki@radio.bialystok.pl
Wasilewski Zdzisław - zwasilewski@radio.bialystok.pl
Woroniewski Mariusz - mworoniewski@radio.bialystok.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY:

Markowska Alina - amarkowska@radio.bialystok.pl
Podgajecka Helena - hpodgajecka@radio.bialystok.pl
Stankiewicz Małgorzata - mstankiewicz@radio.bialystok.pl
Szutko Celina - lszutko@radio.bialystok.pl


STUDIO REPORTAŻU I DOKUMENTU:

Czarkowska Agnieszka
kierownik
aczarkowska@radio.bialystok.pl

Bogdanowicz Anna - abogdanowicz@radio.bialystok.pl
Pietruczuk Alicja - apietruczuk@radio.bialystok.pl
Sikora Joanna - jsikora@radio.bialystok.pl
Smyk Jan - jsmyk@radio.bialystok.pl


REDAKCJA PROGRAMÓW KULTURALNYCH

Kurianiuk Krzysztof
kierownik
kkurianiuk@radio.bialystok.pl

Bajguz Andrzej - abajguz@radio.bialystok.pl
Gordiejew-Pobot Olga - ogordiejew@radio.bialystok.pl
Sokołowska Dorota - dsokolowska@radio.bialystok.pl

Współpracownicy:
Gajl Magdalena- mgajl@radio.bialystok.pl


REDAKCJA PROGRAMÓW
DLA MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH:


rmn@radio.bialystok.pl

Pietruczuk Alicja
kierownik
apietruczuk@radio.bialystok.pl

Choruży Anna - achoruzy@radio.bialystok.pl
Petrovska Anna - apetrovska@radio.bialystok.pl
Ryżyk Eugeniusz - eryzyk@radio.bialystok.pl
Sawczuk Sławomir - ssawczuk@radio.bialystok.pl
Stepaniuk Michał - mstepaniuk@radio.bialystok.pl
Wasiluk Zyta - zwasiluk@radio.bialystok.pl
Zabrocki Marek - mzabrocki@radio.bialystok.pl

Współpracownicy:
Burdyn Ruta - rburdyn@radio.bialystok.pl
Słowik Robert - rslowik@radio.bialystok.pl


REDAKCJA PROGRAMÓW MUZYCZNYCH i OPRAWY:

Kozłowski Marcin
kierownik
mkozlowski@radio.bialystok.pl

Kujałowicz Wojciech - wkujalowicz@radio.bialystok.pl
Malzahn Miłka - mmalzahn@radio.bialystok.pl
Ryczkowski Andrzej - aryczkowski@radio.bialystok.pl

Współpracownicy:
Burzyński Robert
Sokołowski Sławomir - ssokolowski@radio.bialystok.pl,
metal@radio.bialystok.pl


BIURO OBSŁUGI PROGRAMU:

Kurianiuk Krzysztof
kierownik
kkurianiuk@radio.bialystok.pl

Leszczyńska Iwona - ileszczynska@radio.bialystok.pl
Spiczko Irena - ispiczko@radio.bialystok.pl


BIURO ZARZĄDU:

Adamczewska Joanna - jadamczewska@radio.bialystok.pl
Guziejko Anna - aguziejko@radio.bialystok.pl
Komor Iwona - ikomor@radio.bialystok.pl

Sobczyk Hanna - hsobczyk@radio.bialystok.pl
St. specjalista ds. socjalnych i kadr


DZIAŁ TECHNIKI, INFORMATYKI I ADMINISTRACJI:

Dobrowolski Jarosław
kierownik
jdobrowolski@radio.bialystok.pl

Gardocki Sławomir - sgardocki@radio.bialystok.pl
Guziejko Wojciech - wguziejko@radio.bialystok.pl
Kraśko Anatol - akrasko@radio.bialystok.pl
Maciejczuk Waldemar - wmaciejczuk@radio.bialystok.pl
Rutkowski Marek - mrutkowski@radio.bialystok.pl
Spiczko Wiesław - wspiczko@radio.bialystok.pl
Szuszkiewicz Marek - mszuszkiewicz@radio.bialystok.pl

INFORMATYCY:

Dąbrowski Cezary - cdabrowski@radio.bialystok.pl
Krejza Maciej - mkrejza@radio.bialystok.pl
administrator poczty - postmaster@radio.bialystok.pl
webmaster - webmaster@radio.bialystok.pl


ADMINISTRACJA:

Januszkiewicz Andrzej - ajanuszkiewicz@radio.bialystok.pl
Kulesza Andrzej - akulesza@radio.bialystok.pl
Stelmaszek Izabela - istelmaszek@radio.bialystok.pl
Wieliczko Danuta - dwieliczko@radio.bialystok.pl

Obsługa:

Kostko Stanisław
Mościcka Katarzyna
Rutkowski Krzysztof
Topczewska Emilia

magazyn "Akademia życia" - rodzina@radio.bialystok.pl
magazyn "Podróże po kulturze" - kultura@radio.bialystok.pl
Lista przebojów - lista@radio.bialystok.pl
Metal Hammer Show - metal@radio.bialystok.pl