Muzyczne


Electropiątek

Elektroniczne dźwięki elektryzują radiową antenę w piątki po 19:30. Electropiątek to muzyka, której nie znajdziecie nigdzie indziej: energetyczna, trzymająca w napięciu i relaksująca zarazem. Z nami naładujecie akumulatory na weekend i nadchodzący tydzień.

PIĄTEK 19:30 - 22:00


Hiph Opera

HiphOpera - dla wielu niemalże kultowa audycja poświęcona muzyce i kulturze hip hop w pełnym tego słowa znaczeniu. Dla innych po prostu parę godzin rozrywki przy ulubionej muzyce.

PONIEDZIAŁEK 23:00 - 2:00


Jazz na niedzielę

Jazz to generalnie muzyka przyjemna w słuchaniu, operująca niesłychanie bogatą paletą form, instrumentów, głosów i nastrojów. I taki właśnie jazz znajduje się w audycji Jazz na niedzielę.

NIEDZIELA 20:00 - 22:00


Lista Przebojów Radia Białystok

Najbardziej przebojowa audycja w Polsce północno-wschodniej jest obecna na antenie Polskiego Radia Białystok od 1991 roku. Co tydzień w sobotnie wieczory prezentujemy najchętniej słuchane piosenki, na które głosują słuchacze i nowości, które dopiero pretendują do miana 'przeboju'.

SOBOTA 19:00 - 22:00


Metal Hammer Show

Metal Hammer Show to nowości ze świata heavy metalu. Wielkie gwiazdy i lokalni debiutanci, wywiady, konkursy. Metal Hammer Show to po prostu magazyn dla prawdziwych mężczyzn i prawdziwych kobiet!

NIEDZIELA 22:05 - 23:00


Muzyczny garaż

Muzyczny garaż to audycja, która w swe progi zaprasza wszystkich tych, którzy nie tylko grają i śpiewają, ale także nagrywają, wydają we własnym zakresie płyty, epki, single. Chętnie razem posłuchamy tej muzyki i pomożemy w tym, by wasze następne produkcje były jeszcze lepsze.

CZWARTEK 19:00 - 20:00


Nocna Orkiestra Radia Białystok

Nocą gramy znane i lubiane przeboje, przede wszystkim po polsku.

WTOREK - NIEDZIELA 23:00 - 5:00
PONIEDZIAŁEK 2:00 - 5:00


!pod powierzchnią!

Mniej widoczny świat podlaskiej i światowej muzyki i kultury alternatywnej odkrywamy !pod powierzchnią!, gdzie czasami nie dociera światło, ale i tak w najlepsze dochodzi do fonosyntezy :) Tlen dostarczają zespoły, DJ-e, producenci, naukowcy, animatorzy i twórcy kultury, którzy o swojej pasji opowiadają poprzez muzykę.

ŚRODA 19:00 - 22:00


Pół tonu ciszej

Muzyka potrzebuje ciszy. Z niej wyrasta. W ciszy może przemawiać i pomóc zrozumieć świat. Staram się tak dobierać muzykę, by coś sobą niosła. Taką, która zdaje się mówić: „Przekażmy sobie dźwięk pokoju”.

SOBOTA 22:00 - 23:00


Rokowirówka

Wielkie hity, nieco zakurzone muzyczne diamenty i najciekawsze - wschodzące gwiazdy.

SOBOTA 9:00 - 14:00


Sobota mistrzów

Wydaje ci się, że wiesz wszystko o gwiazdach muzyki i o ich przebojach? Przekonaj się słuchając "Soboty mistrzów".

SOBOTA 15:00 - 18:00


Strefa dobrego bluesa

Muzyka bluesowa i okołobluesowa, smakowite nowości i znakomite sprawdzone brzmienia. Wybuchowa mieszanka klasyki i świeżości.

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 22:00


Strefa dobrego chilloutu

Chillout to muzyka, która duszy dotyka: i kołysze, i relaksuje, i
towarzyszyć może rozmarzeniu (lubo kolacji). Prezentujemy
chilloutowe odkrycia z całego świata, a także polskich wykonawców w repertuarze sprzyjającym relaksowi.

WTOREK 19:00 - 22:00


Strefa dobrej muzyki polskiej

Premiery płytowe, hity sprzed lat, zapowiedzi najważniejszych imprez muzycznych w kraju i w Podlaskiem. Do tego muzyczni goście, aktualności z rodzimej sceny, wejściówki na koncerty i muzyka na żywo!

CZWARTEK 20:00-22:00


źródło: www.radio.bialystok.pl​