Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej - energia w lesie

12 sierpnia 2017

fot. Maria Bielecka
fot. Maria Bielecka

Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej - energia w lesie

Niektórzy ją czują, inni są sceptyczni. Niewątpliwie jednak Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej kryje jakieś tajemnice. Dlaczego? O tym opowiada Maria Bielecka z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.


Prowadzący:

Aneta Gałaburda


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Niegdyś w Białymstoku kwitł przemysł włókienniczy - w mieście było ponad 230 fabryk

Białystok śmiało mógł konkurować kiedyś z Łodzią o miano lidera przemysłu włókienniczego.Białystok - co dziś zostało po fabrykach włókienniczych?

Jeśli mówimy o przemyśle włókienniczym, to na myśl - chyba wszystkim - przychodzi Łódź. Jednak wytrawny turysta wie, że niegdyś i Białystok miał się czym pochwalić.Kulinarny szlak w Podlaskiem - co można spróbować w okolicach Kruszynian i Biebrzy?

Babka, kiszka, kartacze, pierogi i marcinek. Nasz region jest bardzo bogaty smakowo i tym szlakiem także można podążać podczas weekendowych podróży.Kulinarny szlak w Podlaskiem - jakie potrawy znajdziemy w środkowej części regionu?

Kulinarny, wielokulturowy podlaski szlak to dobra propozycja dla tych, którzy lubią zwiedzać i poznawać smakowo region. A w Podlaskiem smaków jest wiele.Kulinarnym szlakiem - Podlaskie można zwiedzać także ze smakiem

Podlaskie nie tylko przyciąga unikalną przyrodą, ale także smakami różnych kuchni - tak wielu jaka jest wielokulturowości regionu. Coraz więcej jest miłośników podróży kulinarnym szlakami. A u nas jest w czym wybierać. Jakich smaków i gdzie powinniśmy szukać - mówi przewodnik PTTK Anna Kraśnicka.
źródło: www.radio.bialystok.pl​