Z sieci wzięte


Z sieci wzięte

Nowe możliwości korzystania z internetu pojawiają się jak grzyby po deszczu. Przez sieć prowadzimy życie towarzyskie, szukamy rozmaitych porad, rezerwujemy bilety, opłacamy rachunku... My, współcześni, żyjemy trochę tu i trochę tam. Otwieramy coraz większe, wspanialsze "okna na świat".

Warto poszukać dla siebie szansy, jaką niesie korzystanie z sieci, warto otworzyć się na wiedzę, na nowe miejsca, na ludzi, na niezwykłe - a proste - sposoby radzenia sobie z codziennością. Na wszystko znaleźć można patent. I o tym opowiadają rozmówcy Miłki Malzahn.

WTOREK 12.45 - 12:50

Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Szach - mat - mistrz szachów z internetu

Czy możemy zostać mistrzami szachowymi - korzystając z internetowych poradników?Jak zrobić dobry filmik na bloga?

Coraz więcej osób dzieli się w sieci nie tylko swoimi przemyśleniami, ale też - obrazami. Coraz bardziej popularne (i coraz chętniej oglądane) są krótkie filmiki własnej produkcji.Jak się nauczyć szydełkowania z internetowych poradników?

Szydełkowanie to piękna pasja! Podobnie jak robienie na drutach polega na przeciąganiu przez siebie na różne sposoby pętelek nici.Czy można znaleźć miłość w sieci?

Portale randkowe w naszych czasach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Flirtowanie na czatach, zakochiwanie się i odkochiwanie powoli stają się czymś naturalnym. Ale czy internetowa sieć rzeczywiście jest w stanie połączyć dwa serca spragnione miłości?Czym jest internet rzeczy?

Gdzie jest ukryty internet? Wszędzie! Nie tylko drzemie sobie w komórce, ale łypie na nas z ekspresu do kawy, siedzi spokojnie w pralce, w samochodzie.Czy można naprawić samochód dzięki wiedzy z internetu?

Czy możliwa jest naprawa samochodu za pomocą internetowych porad?
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok