Z sieci wzięte


Z sieci wzięte

Nowe możliwości korzystania z internetu pojawiają się jak grzyby po deszczu. Przez sieć prowadzimy życie towarzyskie, szukamy rozmaitych porad, rezerwujemy bilety, opłacamy rachunku... My, współcześni, żyjemy trochę tu i trochę tam. Otwieramy coraz większe, wspanialsze "okna na świat".

Warto poszukać dla siebie szansy, jaką niesie korzystanie z sieci, warto otworzyć się na wiedzę, na nowe miejsca, na ludzi, na niezwykłe - a proste - sposoby radzenia sobie z codziennością. Na wszystko znaleźć można patent. I o tym opowiadają rozmówcy Miłki Malzahn.

WTOREK 12.45 - 12:50

Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Czy można nauczyć się skutecznego oszczędzania za pomocą internetowych poradników?

Jak weryfikować ludzi, którzy mówią, że znają się na pieniądzach? Jak zrobić pierwszy krok, jeżeli się zorientowaliśmy, że chcielibyśmy jednak oszczędzać?Jak zrobić ubraniowe zakupy w sieci bezpiecznie i z dobrym skutkiem?

Czy można oszukać w sieci kogoś, kto kupuje i sprzedaje ubrania od dłuższego czasu i dobrze się na tym zna? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przed dokonaniem transakcji na odległość? I czy można odzyskać utracone pieniądze?Czy można naprawić komputer przy pomocy wiedzy zaczerpniętej z sieci?

W internecie szukamy informacji, rozrywki, ale gdy świat techniki postawi nas pod ścianą – tu także możemy zasięgnąć technicznej porady.
źródło: www.radio.bialystok.pl​