Czy można nauczyć się gotowania w sieci?

10 października 2017

Joanna Jakubiuk, fot. Monika Kalicka
Joanna Jakubiuk, fot. Monika Kalicka

Czy można nauczyć się gotowania w sieci?

Teraz każdy może stać się prawdziwym mistrzem kuchni, wystarczy ściągnąć sobie przepis z popularnego bloga, ale...czy na pewno? 

Gotują przecież wszyscy: i gwiazdy w telewizorach, i nastolatki na imprezach, a także przyjaciele na wakacjach, i po wakacjach!  Wręcz nie wypada się przyznać, że gotowanie to nie nasz żywioł, ale...czy na pewno?

O tym czy naprawdę można nauczyć się gotowania w sieci mówi Joanna Jakubiuk - kuchmistrzyni i aktywistka kulinarna.


Prowadzący:

Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Czy możliwa jest skuteczna i przyjemna nauka języka obcego przez internet?

Czy możliwa jest skuteczna i przyjemna nauka języka obcego przez internet. Swoim doświadczeniem dzieli się Tamara Krakowiak, fotografka, której nauka francuskiego zajęła tylko rok.Jak napisać sobie aplikację na własny telefon?

Jak napisać sobie aplikację na własny telefon? Czy to jest matematyka czy sztuka wyobraźni? Czy można zacząć od wiedzy z sieci? O pierwszych krokach programowania - mówi programista Chrystian Ruminowicz.Czy można zorganizować ślub dzięki dobrym radom z internetu?

Sięgamy do internetu po porady: jak zorganizować piękne wydarzenia towarzyskie? A ślub? Czy uda się dokonać tego organizacyjnego wysiłku za pomocą dobrych rad z internetu?Czy w sieci znajdziemy dobry przepis dla ambitnego budowniczego na mały własny domek?

Czy w sieci znajdziemy dobry przepis dla ambitnego budowniczego na mały własny domek? O naturalnym budownictwie i sięganiu po wiedzę do internetu opowiada architekt Monika Sierakowska.Czy można nauczyć się kreatywnego pisania za pośrednictwem internetu?

Krystyna Bezubik, literaturoznawczyni, autorka książki "Piszę, bo chcę. Poradnik kreatywnego pisania” twierdzi, że zawsze jest dobry moment, by zacząć tworzyć.
źródło: www.radio.bialystok.pl​