Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Koncert dla Gabriela Tomczuka

Koncert dla Gabriela Tomczuka

5.10.2020, 13:23, akt. 14:27

W niedzielę, 11 października po 20:00 na antenie Polskiego Radia Białystok "Koncert dla Gabrysia". W ten sposób białostoccy muzycy wspierają kontrabasistę Gabriela Tomczuka, chorego na białaczkę szpikową.


Koncert dla Gabriela Tomczuka
Koncert dla Gabriela Tomczuka


Gabriel Tomczuk, białostocki muzyk, członek zespołów Klezmafour i Wędrowiec, od kilku tygodni zmaga się z białaczką szpikową. Choroba uniemożliwiła mu pracę zawodową, dlatego potrzebuje wsparcia finansowego, aby móc opłacić rachunki, leki, dojazdy do szpitala w Olsztynie i pokryć inne wydatki związane z leczeniem.

Białostoccy postanowili wesprzeć kolegę. W niedzielę, 11 października na scenie Studia Rembrandt wystąpią:

 • Kasia Garłukiewicz (wokal)
 • Krzysztof Gorczak (wokal)
 • Dorota Białkowska-Krukowska (wokal)
 • Bartek Łochnicki (wokal)
 • Julianna YUOS Olańska (wokal)
 • Izabela Szafrańska (wokal)
 • Marcin Nagnajewicz (kierownictwo muzyczne, aranżacje, fortepian)
 • Przemysław Zalewski (fortepian)
 • Grzegorz Kluczyński (gitara)
 • Kamil Skorupski (saksofon)
 • Piotr Skórka (bas)
 • Maciej Dziemski (perkusja)

Marcin Kozłowski (prowadzenie koncertu)

Marek Kubik, Wem Media (organizacja, produkcja, reżyseria i realizacja audio koncertu)

RG Media, czyli Maciek Dziemiańczuk, Adam Marzyński, Bartłomiej Łajkowski (realizacja video i realizacja livestreamu)

Marcin Nadolny (oświetlenie)

Zdzisław Wasilewski (realizacja dźwięku na scenie)Koncertu można będzie posłuchać na antenie Polskiego Radia Białystok oraz obejrzeć streaming na naszych profilach na Facebooku i Youtubie.Gabriela można wesprzeć, wpłacając pieniądze na zbiórkę zorganizowaną na portalu zrzutka.pl.

| red: zmj

REKLAMA
NIE TEATR

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok