Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | VIII Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

VIII Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

17.12.2020, 18:43, akt. 18:47

W niedzielę 20 grudnia 2020 roku na antenie Polskiego Radia Białystok oraz na transmisji online w internecie będzie można obejrzeć i usłyszeć najbardziej świąteczny koncert w mieście.


Charytatywny Koncert Świąteczny
Charytatywny Koncert Świąteczny


Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina, to stały punkt na mapie wydarzeń kulturalnych Białegostoku. Niepowtarzalny klimat i ciepła, rodzinna atmosfera przyciągają co roku publiczność w każdym wieku.

Tegoroczny koncert gramy, aby pomóc zebrać pieniądze na najdroższy lek świata oraz rehabilitację 16-miesięcznego Filipka Łukaszuka. Chłopiec cierpi na rdzeniowy zanik mięśni (SMA typu 1). To najbardziej agresywna postać tej choroby. SMA to choroba, w której umierają neurony odpowiedzialne za pracę mięśni. Chory przestaje ruszać nóżkami, rączkami, potem zaczyna mieć problemy z połykaniem i oddychaniem. Chcemy powstrzymać ten proces.

Jeżeli chcesz wesprzeć Filipka w walce z chorobą, przelej dowolną kwotę na naszą skarbonkę zasilającą cel główny:

www.siepomaga.pl/sledzpingwina

Na scenie wystąpią lokalni artyści tacy jak: Ewa Łobaczewska, Krzysztof Gorczak, Martyna Tober, Renata Tuszyńska, Monika Kurza, Sandra Bożewicz, Justyna Rainko, czy Łukasz Bojaczuk, którzy wykonają najbardziej znane utwory świąteczne.

VIII Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

20 grudnia 2020r., godzina: 19:45 (online), 20:05 na antenie Polskiego Radia Białystok.

| red: ary

REKLAMA
NIE TEATR

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok