Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok

Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok

9.05.2022, 09:40, akt. 13.05.2022, 09:25

W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


KONCERT SEASONAL
KONCERT SEASONAL

Maciej Sochoń, czyli Seasonal jest autorem jedenastu albumów długogrających. Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat nagrał ponad sto piosenek, które obiły się o najróżniejsze miejsca na świecie. Muzykę, którą tworzy, trudno sklasyfikować gatunkowo. Na pewno jednak można ją zamknąć w sferze twórczości melancholijnej. Balansuje na granicy ambientu, rocka progresywnego, ale też folku czy indie rocka. Z biegiem czasu w jego twórczości odczuć można silną fascynację elektroniką, które w obecnym wydawnictwie jest nieodłączną częścią kompozycji.

Maciej jest autorem tekstów oraz twórcą muzyki od A do Z. Wszystkie albumy zarejestrował oraz zmiksował samodzielnie w swoim domowym studio.Seasonal otrzymał w ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu Polskiego radia Białystok  Nagrodę Specjalną za całokształt twórczości.

Początek koncertu - niedziela, 15 maja, godz. 18.05.

| red: sk
Jazzowy duet w Studiu Rembrandt na urodziny Radia Białystok


To będzie wyjątkowy muzyczny wieczór. W niedzielę, 2 października na scenie Studia Rembrandt wystąpią Stan Breckenridge i Klaudia Kowalik. Szykuje się spora dawka jazzu w polsko-amerykańskim wydaniu - a wszystko z okazji 78. urodzin Polskiego Radia Białystok.


Alicja Grabowska na żywo w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Alicja Grabowska - aktorka, wokalistka, performerka, autorka tekstów, reżyser, autorka projektów z zakresu wielokulturowości Podlasia, a także laureatka Niebieskiego Mikrofonu - wystąpiła w niedzielę (25.09) na scenie radiowego Studia Rembrandt.


„Podaj rękę Ukrainie” na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok duża dawka popu, folku, rocka, bo wystąpi polsko-ukraiński zespół Taraka. Początek koncertu i naszej transmisji na antenie oraz w naszych mediach społecznościowych o godz. 18.05.


Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok