Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | „Podaj rękę Ukrainie” na żywo w Polskim Radiu Białystok

„Podaj rękę Ukrainie” na żywo w Polskim Radiu Białystok

29.08.2022, 08:48, akt. 30.08.2022, 14:45

Już w najbliższą niedzielę w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok duża dawka popu, folku, rocka, bo wystąpi polsko-ukraiński zespół Taraka. Początek koncertu i naszej transmisji na antenie oraz w naszych mediach społecznościowych o godz. 18.05.


źródło: PRB
źródło: PRB

Zespół Taraka powstał w 2012. Założycielem i autorem niemal wszystkich piosenek jest Karol Kus. Zespół tworzą muzycy z Polski i Ukrainy.

Taraka ma na swoim koncie trzy płyty długogrające. Od dziesięciu lat z powodzeniem koncertuje w Polsce i za granicą. Na tegorocznym festiwalu w Opolu zaprezentował w koncercie „Od Opola do Opola” swój największy przebój i obecnie jedną z najpopularniejszych w Polsce piosenek pt. „Podaj rękę Ukrainie”.

W listopadzie tego roku ukaże się na rynku ich pierwszy koncertowy album zarejestrowany w Studio Koncertowym im. Budki Suflera Radia Lublin. W tym miesiącu zespół rusza w trasę europejską pt. „Niepodległa Niepodległej”, która obejmie jedenaście stolic.

REKLAMA
OiFP Koncert Sylwestrowy

Wigilijne gotowanie

Ewa Dałkowska na żywo w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Za nami muzyczna podróż po piosenkach Osieckiej, Hemara, Krajewskiego, Derfla i innych, którzy przez lata tworzyli piękne polskie piosenki. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpiła w niedzielę (20.11) Ewa Dałkowska.


"Piękna muzyka polska" w Polskim Radiu Białystok


Zapraszamy na koncert polskiej muzyki w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W piątek, 11 listopada o 19.05 w radiowym Studiu Rembrandt wystąpi duet Małgorzata Trojanowska i Robert Marat z repertuarem obejmującym twórczość kompozytorów polskich, żyjących w czasach zaborów oraz świadków odradzającej się wolnej Polski. Transmisja na naszej radiowej antenie oraz wideo na naszych profilach na kanale YouTube i Facebook.


5/6, czyli pięć szóstych w Studiu Rembrandt


To będzie wieczór pełen przebojów muzyki rozrywkowej oraz własnych kompozycji szóstki przyjaciół. I będzie to koncert inny niż wszystkie, bo zespół 5/6 (czyli pięć szóstych) nie potrzebuje instrumentów - wystarczą ich piękne głosy! A wszystko to wydarzy się w najbliższą niedzielę, 6 listopada, o godz. 18:05 w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok.


Gęsia Skórka na żywo w Studiu Rembrandt


Czas na solidną porcję prawdziwego bluesa! Już w najbliższą niedzielę w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi Gęsia Skórka. Początek koncertu oraz naszej radiowej transmisji 9 października, o godz. 18.05. A na naszym kanale na YouTubie transmisja wideo.


Jazzowy duet w Studiu Rembrandt na urodziny Radia Białystok [zdjęcia]


To był wyjątkowy muzyczny wieczór. W niedzielę (2.10) na scenie Studia Rembrandt wystąpili Stan Breckenridge i Klaudia Kowalik.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok