Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Białostocki zespół Waterside na żywo w Studiu Rembrandt

Białostocki zespół Waterside na żywo w Studiu Rembrandt

13.03.2023, 13:29, akt. 17.03.2023, 08:16

To będzie rockowy wieczór w Radiu Białystok - w niedzielę, 19 marca o godz. 18 sceną Studia Rembrandt zawładnie białostocki zespół Waterside.


Waterside
Waterside

Zespół powstał w 2017 roku w Białymstoku, a w niedzielę wystąpi w następującym składzie: Daria Ostapczuk (wokal, gitara), Wiesław Zubrycki (gitara), Jarosław Jurowiec (gitara), Marek Milczarek (gitara basowa), Nick Porolev (perkusja). Tworzy swoje utwory w swojej aranżacji i ze swoimi tekstami w klimatach około rockowych, bowiem ich muzyka to typowy pop rock z cięższymi jej odmianami. 

Autorami muzyki i tekstów są członkowie zespołu, a obecnie największy w to wkład ma charyzmatyczna wokalistka Daria Ostapczuk, chwalona przez samego Marka Piekarczyka. Waterside zagrał prawie 100 koncertów klubowych i plenerowych w północno-wschodniej Polsce, supportował m.in. Cleo, Oddział Zamknięty, Luxtorpedę czy Proletariat.

W grudniu 2018 roku zespół wydał swą pierwszą płytę live, a tytułowy utwór „Nothing to lose” utrzymywał się ponad dwa lata na czołowych miejscach listy przebojów  Radia Akadera, niejednokrotnie ją wygrywając. W listopadzie 2019 roku powstał pierwszy teledysk do ich studyjnego singla „Wiesz już wszystko”, a sam utwór trafił na Listę Przebojów warszawskiego radia Aktywnego raz wrocławskiego Radia Orbit, gdzie pobił wszelkie rekordy zajmowanych pierwszych miejsc w 10-letniej jej historii.

W listopadzie 2020 zespół dokończył swój pierwszy studyjny album „(E)motions”, który został ciepło przyjęty w środowisku muzycznym, przez co ich muzyka jest grana w wielu rozgłośniach radiowych, m.in. w Radiu Białystok, Radiu Rzeszów, Radiu Em Kielce, Radiu Radom, Radiu Ziemi Wieluńskiej, Nowym Radiu Lublin.

W kwietniu 2022 roku zespół wydał mini album „Black Sheep”, składający się z 5 utworów, których między innymi będzie można posłuchać podczas transmisji na żywo w studiu naszego radia w niedzielę, 19 marca o godz. 18 oraz zobaczyć na naszych kanałach na serwisie YouTube oraz na naszym radiowym Facebooku.

REKLAMA
OiFP Inauguracja

REKLAMA
OiFP - Broadway

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

Młodzi, zdolni i już nagradzani, czyli La Venders na urodziny Radia Białystok


Jak już obchodzić urodziny - już 79. - to hucznie i głośno. I właśnie dlatego urodziny Polskiego Radia Białystok uświetni występ La Venders, młodej, świetnie zapowiadającej się grupy z Białegostoku. Transmisja w najbliższą niedzielę, 1 października, od godz. 18 - na naszej antenie oraz stream wideo na radiowym Facebooku i kanale YouTube.


Piosenki Łucji Prus w radiowym studiu


Piosenki Łucji Prus będzie można usłyszeć na scenie radiowego Studia Rembrandt w najbliższą niedzielę, 18 czerwca. Początek koncertu, a także naszej radiowej i internetowej transmisji o godz. 18.


Julia Kuzyka - laureatka Niebieskiego Mikrofonu na scenie Studia Rembrandt [zdjęcia, wideo]


Połączenie jazzu, bluesa i muzyki alternatywnej zamknięte w dziewięciu utworach - to pierwsza solowa płyta Julii Kuzyki, którą laureatka Niebieskiego Mikrofonu 2021 zaprezentowała na scenie naszego radiowego Studia Rembrandt.


Tomasz Witek Band, czyli wieczór ze standardami


Niedzielny wieczór z Radiem Białystok będzie pełen rozrywkowych i jazzowych standardów, bo w radiowym Studiu Rembrandt wystąpi białostocka formacja Tomasz Witek Band. Początek koncertu oraz naszej transmisji na antenie oraz na Facebooku i kanale YouTube - 23 kwietnia o godz. 18.


Białostocki zespół Waterside na żywo w Studiu Rembrandt


To będzie rockowy wieczór w Radiu Białystok - w niedzielę, 19 marca o godz. 18 sceną Studia Rembrandt zawładnie białostocki zespół Waterside.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok