Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | JARMO na żywo w Polskim Radiu Białystok

JARMO na żywo w Polskim Radiu Białystok

4.12.2023, 14:09, akt. 14:26

JARMO - finalista poprzedniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - wystąpi w niedzielny wieczór na scenie Studia Rembrandt. Podczas koncertu usłyszymy utwory z jego dwóch autorskich płyt. Na co dzień aktor, od święta kompozytor, wokalista i autor tekstów wystąpi 10 grudnia, o godz. 20. Transmisja na naszej antenie oraz streaming na radiowym Facebooku i kanale YouTube.


KONCERT LIVE
KONCERT LIVE

JARMO, czyli Michał Jarmoszuk. Pochodzący z Białegostoku twórca autorskiej muzyki poruszającej się w klimatach alternatywy, Indie rocka, elektroniki. To artysta utalentowany, kreatywny i pracowity. Jego doświadczenie sceniczne jest obszerne. Jako aktor występował na scenach w kraju i za granicą, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Jako twórca muzyki, tekstów i wokalista pod szyldem JARMO zadebiutował w 2022r. nagrywając LP, na który złożyło się 14 autorskich utworów (studio WeM/produkcja Marek Kubik). Płyta została od razu zauważona w lokalnym środowisku muzycznym i stała się dużym wydarzeniem muzycznym. W maju 2023 pojawia się kolejna płyta EP „Second Hand”, prezentująca kolejne, nietuzinkowe oblicze artysty. Idąc za ciosem JARMO pisze scenariusze i reżyseruje dwa profesjonalne wideoklipy do utworów „Taxi” i „Moving Signs”. 

Artysta wydał 27.11.2023 r. Kolejny długogrający album o tytule "We vs We".

Intrygujące teksty, klimatyczne kompozycje, żywiołowe i emocjonalne koncerty składają się na sprawnie funkcjonującą machinę pełną niesamowitych doznań.

Nagrody i wyróżnienia:

  • Wyróżnienie dla JARMO - w rankingu - Najlepsi podlascy wykonawcy 2022 według lokalnych muzyków/dziennikarzy/szefów festiwali/klubów,
  • Finalista plebiscytu Niebieski Mikrofon organizowanego przez Polskie Radio Białystok 2022,
  • Całoroczne Stypendium Artystyczne Marszałka Województwa Podlaskiego na realizację wideoklipu do utworu JARMO - Moving Signs - 2022
  • Całoroczne Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku na rok 2023 dla osób profesjonalnie zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami na realizację płyty.
  • Nominacja w konkursie głównym dla najlepszego wideoklipu "Taxi" na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym NNW w Gdyni (2023)


Skład zespołu: JARMO - wokal, Marek Kubik - klawisze, Patryk Kowalewski - gitara, Mateusz Kaczyński - bas, Pavel Mamonau - perkusja.| red: tk

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

Zespół Żurkowski - zwycięzca Niebieskiego Mikrofonu - na żywo w Studiu Rembrandt


Zespół Żurkowski to laureat Nagrody Głównej i Nagrody Specjalnej konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok.


Radzias na żywo w Polskim Radiu Białystok


Kolejny laureat Nagrody Muzycznej Radia Białystok "Niebieski Mikrofon" wystąpi w naszym Studiu Rembrandt. Radzias zdobył Nagrodę Słuchaczy. To wokalista, DJ i realizator. Tworzy muzykę zawieszoną między rapem, a alternatywnym rockiem.


Kreha na żywo w Studiu Rembrandt


Finalista ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu, czyli białostocki zespół Kreha zagrał w niedzielę (14.04) w radiowym Studiu Rembrandt.


Zespół Sorrow zagrał w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok [zdjęcia, wideo]


Było i ostro, i głośno, i magicznie - na scenie naszego radiowego studia w niedzielę (17.03) rządził białostocki zespół Sorrow.


VBS i Live Band w Polskim Radiu Białystok (zdjęcia)


To był wyjątkowy muzyczny wieczór! W niedzielę (21.01) na scenie Studia Rembrandt wystąpił VBS - finalista ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu. VBS, czyli Wiktor Bogdan zagrał z zespołem Live Band. Transmisja odbyła się na naszej antenie, przeprowadziliśmy także streaming wideo na radiowym Facebooku i YouTube.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok