Radio Białystok | Patronaty | Targi dla budujących i remontujących w Białymstoku

Targi dla budujących i remontujących w Białymstoku


Źródło: mat. org.
Źródło: mat. org.

W weekend (4-5 czerwca) na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się Porannego Targi Budowlane.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą firm skierowaną do tych, którzy budują czy remontują swój dom lub mieszkanie oraz szukających wymarzonego "M".

Tegoroczna impreza targowa odbędzie się po raz drugi w miejscu wyjątkowym, jeśli chodzi o architekturę i budownictwo - na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Wystawcy przedstawią nie tylko swoje oferty, ale i zapoznają zwiedzających ze szczegółami technicznymi i użytkowymi materiałów budowlanych, konstrukcyjnych oraz wykończeniowych. Eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące dziedziny budownictwa, aranżacji wnętrz i ogrodów. Doradzą w procesie budowy domu, odbioru mieszkania od dewelopera, wykończenia i aranżacji mieszkania oraz projektowania otoczenia wokół domu.

Impreza ta jest również wyjątkową okazją dla wszystkich poszukujących nowych mieszkań. Ważnym bowiem elementem targów będzie "Strefa dewelopera", na której swoją ofertę mieszkań w Białymstoku i okolicy zaprezentują firmy deweloperskie. Będzie można również omówić możliwości finansowania zakupu.

W tym roku odwiedzający targi mogą wziąć udział w tematycznych spotkaniach z ekspertami z Politechniki Białostockiej i firm ze Wschodniego Klastra Budowlanego, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat wielu zagadnień, np. formalne przygotowania do budowy domu, plusy i minusy budowy w różnych technologiach, budownictwo energooszczędne, odnawialne źródła energii.

W sobotę Targi można odwiedzać w godz. 9:00-17:00, w niedzielę w godz. 9:00-16:00.

(zmj na podst. mat. org.)

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok


Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

W 9 tygodni po PodlasiuDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok