Radio Białystok | Patronaty | Dni Bliskości w Białymstoku

Dni Bliskości w Białymstoku


Źródło: mat. org.
Źródło: mat. org.

W dniach 8-16 października odbędą się w Białymstoku Dni Bliskości. To cykl wykładów, warsztatów, spotkań dla kobiet w ciąży oraz z małymi dziećmi, a także dla całych rodzin.

Po raz kolejny zostanie stworzona w Białymstoku przestrzeń do rozmowy, wymiany doświadczeń, dyskusji dotyczących rodzicielstwa, zdrowia kobiety w ciąży i czasie okołoporodowym a także komunikacji w rodzinie w idei Porozumienia bez Przemocy.

Podczas tegorocznych Dni Bliskości na warsztatach i spotkaniach coachingowych szczególna uwaga będzie skupiona na motywacji wewnętrznej i komunikacji z dzieckiem. Program będzie obfitować w spotkania: od bliskości w łonie, poprzez chustonoszenie, masaż antykolkowy niemowląt, zdrowy tryb życia (w tym ćwiczenia przed i po porodzie, joga oraz taniec brzucha), oswajanie trudnych emocji towarzyszących rodzicielstwu oraz wiele innych. Poruszone będą także tematy dotyczące zdrowia: wspomaganie odporności dietą, homeopatia w okresie okołoporodowym, dieta bezglutenowa.

W tym roku po raz pierwszy organizatorzy chcą zainteresować fotografią poprzez warsztaty dotyczące fotografii dziecięcej. W planie jest także pamiątkowa sesja fotograficzna.

Dla dzieci również moc atrakcji: będzie dużo warsztatów muzyczno-ruchowych, warsztaty bębniarskie, warsztaty robienia mydełek, zajęcia muzyczne i wspinaczkowe. W programie jest również piknik w Zawadach, podczas którego oprócz różnych gier rodzinnych będą pokazy robienia zdrowych słodyczy oraz przybliżona zostanie dzieciom tematyka pszczół. Będzie także możliwość karmienia i spędzenia czasu z kozami i osiołkami. Piknik ma zakończyć ognisko.

Podczas Dni Bliskości 2016 będzie można obejrzeć po raz kolejny w naszym regionie film "Alfabet", który wywoła rewolucję w głowie każdego, kto kiedykolwiek chodził do szkoły.

Pełen program na stronie www.dnibliskosci.bialystok.pl w zakładce Program. Wymagana jest rejestracja na stronie www.dnibliskosci.bialystok.pl w zakładce Rejestracja.

Organizatorami tegorocznej edycji Dni Bliskości są:
Szkoła Rodzenia przy Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT doula Emilia Jaworska
Podlaska Zielona Kooperatywa
Doulania - Doula Ania Sawoń
Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych KOBIETERIA
MuktiJoga
Nieformalna Grupa Przedszkolna AKACJA
Rękociało

(zmj na podst. mat. org.)

Patronat medialny: Polskie Radio Białystok


Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok