Radio Białystok | Patronaty | Hero Run - ekstremalne biegi z przeszkodami

Hero Run - ekstremalne biegi z przeszkodami

2.09.2018

W tym roku w ramach cyklu Hero Run biegi odbędą się w dwóch, znanych i sprawdzonych przez fanów ekstremalnych wyzwań lokalizacjach. 14-15 lipca w Szelmencie oraz 2 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Hero Run 2018, źródło: mat. org.
Hero Run 2018, źródło: mat. org.

HERO RUN SZELMENT

Hero Run Szelment to ekstremalny bieg na pięknie położonej, lecz wymagającej 8-kilometrowej trasie z ponad 30 przeszkodami naturalnymi i sztucznymi. Górki, jezioro, las, podmokłe  tereny, grząskie piaski, stawy, krzaki, pagórki, ściany różnej wysokości, pajęczyny linowe, zasieki, okopy wojskowe, trawersy. Wszystko po to, by nieco utrudnić dobiegnięcie do mety.

Sercem imprezy będzie ośrodek WOSiR Szelment, współorganizator biegów, który znajduje się ok. 13 km od Suwałk u podnóża Jesionowej Góry, nad brzegiem jeziora Szelment Wielki.DWA BIEGI W SZELMENCE

14 i 15 lipca w Szelmencie możecie wziąć udział w dwóch biegach - Hero Run Night (14.07) i Hero Run (15.07). Na trasie obu biegów - oprócz morderczych podbiegów i naturalnych uwarunkowań terenu - czekać będą dziesiątki katorżniczych przeszkód skonstruowanych przez zespół inżynierów Hero Run. Udział w biegu to przygoda wyzwalająca nieodkryte pokłady endorfiny. Prawdziwe sportowego wyzwanie i próba charakteru. Mimo iż bieg jest dość krótki, to z pewnością nie zalicza się do najłatwiejszych. Opór będą stawiały żywioły - (ogień, woda, ziemia) i przeszkody, które potrafią zaskoczyć.


EKTREMALNA NOWOŚĆ - FALA ELITE

Organizatorzy biegu po raz pierwszy wprowadzają Falę Elite. To oferta kierowana do tych, dla których sam Hero Run to za mało. W fali Elite mogą startować zawodnicy, którzy chcą zmierzyć się z najlepszymi. Startują oni jako pierwsi i na całej trasie będą szczególnie obserwowani, bowiem wszystkie przeszkody muszą pokonać samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz oraz innych zawodników. W przypadku niektórych przeszkód dopuszczone będą dodatkowe ćwiczenia (np. burpee) lub rundy karne, z obciążeniem lub bez, jeżeli zawodnik nie będzie w stanie pokonać przeszkody samodzielnie.


JESIENNY HERO RUN NA STADIONIE

HERO RUN zagości po raz drugi na Stadionie Miejskim w Białymstoku. 2 września stadion tym razem postawi się jeszcze bardziej i udowodni, jak trudną potrafi być przeprawą. Na biegaczy będzie czekała ok. 5-kilometrowa trasa z minimum 20 przeszkodami, których pokonanie z pewnością przysporzy niemałych trudności.


Więcej informacji na herorun.pl i web.facebook.com/HeroRunPL

Kontakt: pr@bialystokbiega.pl


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok