Radio Białystok | Patronaty | Akcja "Kwitnące serca"

Akcja "Kwitnące serca"


Stowarzyszenie Pro Salute organizuje Ogólnopolską Akcje Charytatywną na rzecz pozyskania funduszy na terapię i rehabilitację dla dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB i Stowarzyszenia Pro Salute pod nazwą Kwitnące Serca.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Celem akcji jest utworzenie jak największego ogólnopolskiego dywanu z serduszkowych kwiatów.

Z jednej strony akcja ma na celu wsparcie dzieci z dystrofią mięśniową i pokazanie im, że nie są osamotnione w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach, którzy są z nimi, wierzą w nich i chcą im pomóc w walce z chorobą, a z drugiej pozyskanie funduszy na terapię i rehabilitację dzieci z dystrofią mięśniową.

Placówka/osoba prywatna, która wykona największy dywan (liczy się wymiar w m2, liczba kwiatów i liczba użytych serduszek) otrzyma tytuł Zwycięzcy, a koordynator akcji nagrodę indywidualną ufundowaną przez Partnerów Stowarzyszenia.

Dana placówka/osoba prywatna ma możliwość przekazania na konto dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB i Stowarzyszenia sumy zliczonej z ogólnej liczby kwiatów z serduszek (każdy kwiatek to jeden symboliczny grosz) – nr konta dzieci podopiecznych Stowarzyszenia Pro Salute: 71 1950 0001 2006 0038 7745 0004; Bank: IDEA BANK S.A.

Przekazana kwota może również pochodzić np. ze sprzedaży kwiatów z dywanu, części dywanu lub całego dywanu w ramach akcji/aukcji charytatywnych zorganizowanych przez daną placówkę.

Brak wpłaty na konto sumy zliczonej z ogólnej liczby kwiatów z serduszek (każdy kwiatek to jeden symboliczny grosz) nie wyklucza danej placówki z udziału w akcji.

Podsumowanie wymiaru dywanu kwiatów z serduszek odbędzie się 23 maja o godz. 18:00 podczas uroczystej ceremonii otwarcia XIV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Życiodajna Śmierć" w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej przy ul. Kościelnej 1A oraz na portalu Facebook, w mediach i stronie internetowej Stowarzyszenia.

Regulamin akcji – ze wzorem robienia kwiatów, karta zgłoszenia - będzie dostępny na stronie www.prosalute.com.pl, w zakładce aktualności. Zgłoszenia udziału w akcji należy przesyłać na email prosalute.akcje@wp.pl.

Pro Salute zaprasza także 9 marca do Galerii Jurowiecka, gdzie będzie można spotkać się z nami i poćwiczyć układanie dywanu z kwitnących serc.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Prokurator Alicja Horn" Tadeusz Dołęga-MostowiczDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok