Radio Białystok | Patronaty | 70-lecie Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i 75-lecie Biblioteki Pedagogicznej w Białymstoku

70-lecie Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i 75-lecie Biblioteki Pedagogicznej w Białymstoku


W dniach 22-24 maja dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku wraz z pracownikami zaprasza do udziału w uroczystościach jubileuszowych placówki.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli świętuje 70-lecie a Biblioteka Pedagogiczna 75-lecie powstania. Inauguracja jubileuszu odbędzie się w Auli Magna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku o 17:00. 23-24 maja odbędą się imprezy w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białegostoku przy ul. Złotej 4.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli władz, duchowieństwa, dyrektorów szkół i placówek z Polski i regionu, nauczycieli oraz emerytowanych i byłych pracowników instytucji. W ramach obchodów jubileuszu proponują absolwentom Studium Nauczycielskiego popołudniowe spotkanie po latach.

Celem jest promocja CEN w środowisku oświatowym, integracja środowiska oświatowego Białegostoku i województwa wokół tematyki edukacyjnej i czytelniczej, promocja województwa podlaskiego w Polsce.

 

źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Wędrowny zakład fotograficzny" Agnieszki PajączkowskiejDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok