Radio Białystok | Patronaty | Ryszard Rynkowski Solo - koncert charytatywny na rzecz Programu Stypendialnego Funduszu Białystok Ojcu Świętemu

Ryszard Rynkowski Solo - koncert charytatywny na rzecz Programu Stypendialnego Funduszu Białystok Ojcu Świętemu


Koncert charytatywny Ryszard Rynkowski Solo na rzecz Programu Stypendialnego Funduszu Białystok Ojcu Świętemu odbędzie się w niedzielę, 3 listopada.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Ryszard Rynkowski – jeden z najpopularniejszych polskich wykonawców - już 3 listopada o 19:00 wystąpi solo na deskach Sali Koncertowej przy Podleśnej 2.

Twórczość Ryszarda Rynkowskiego to wyjątkowa skarbnica przebojów: "Dary losu", "Intymnie", "Wypijmy za błędy", "Dziewczyny lubią brąz", "Szczęśliwej drogi już czas" i wiele innych. Największe hity, a także piosenki z płyty "Razem" - najnowszego albumu artysty, który pokrył się złotem, będzie można usłyszeć podczas koncertu.

Ryszard Rynkowski i fortepian – to zestawienie, które gwarantuje fantastyczny klimat, pięknego akustycznego koncertu.

Koncerty są cyklicznym wydarzeniem już od 9 lat przygotowywanym przez Fundusz Białystok Ojcu Świętemu i ich celem jest wsparcie uzdolnionej młodzieży i pomoc w rozwoju ich talentów.

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem bileterii oraz regulaminem Organizatora. Regulamin na stronie: mua.com.pl.

Szczegóły i zamówienia grupowe – tel: 698 658 075, 662 089 788.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!Do pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok