Radio Białystok | Patronaty | Patriotyczne Śpiewanie 2019

Patriotyczne Śpiewanie 2019


Patriotyczne Śpiewanie to uroczyste, wspólne, wielopokoleniowe śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych, mające na celu uczczenie 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jego mottem jest myśl Oskara Kolberga: Naród, który przestaje śpiewać, przestaje istnieć.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Przedsięwzięcie nie jest konkursem, ani przeglądem - jest pomysłem na aktywne uczestnictwo w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Uczestnicy spotykają się na nim wielopokoleniowo, nie jako widzowie, ale jako główni wykonawcy, by wspólnie wyśpiewać historię Polski, opisaną w pieśniach i piosenkach patriotycznych.

Uroczyste spotkanie miejskie, w którym wezmą udział przedstawiciele białostockich szkół, odbędzie się 8 listopada o 12:00 w sali WOAK-u (ul. Św. Rocha 14).

Wszelkie materiały pomocne przy realizacji spotkań znajdują się na stronie www.sp12białystok.pl (Patriotyczne Śpiewanie 2019).

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury w Białymstoku.

 

źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

Pływanie na Byle Czym - Pływające co nieco

W 9 tygodni po PodlasiuDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok