Radio Białystok | Patronaty | Rowerowa wyprawa dookoła Bałtyku

Rowerowa wyprawa dookoła Bałtyku


Mariusz Gogol z bloga oszczednepodrozowanie.pl wraz ze swoim tatą Januszem 15 maja wyruszą w podróż dookoła Bałtyku... rowerami.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Mariusz Gogol to były piłkarz Jagiellonii Białystok i młodzieżowy reprezent Polski.

Podczas swojej podróży przejedzie on ze swoim ojcem przez 10 krajów (Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Finlandię, Szwecję, Norwegię, Danię oraz Niemcy) i pokonają łącznie około 8000 kilometrów. W większości przypadków nocować będą w namiocie, aby być jak najbliżej natury, a wyprawę odbyć możliwie jak najniższym kosztem.

Ich celem jest propagowanie aktywnego trybu życia, pokazanie, że do spełniania marzeń wcale nie potrzeba ogromnych nakładów finansowych, a bardziej pomysłu i samozaparcia, oraz że można podróżować i zwiedzać świat, nie zanieczyszczając przy tym środowiska.

Ich wyprawę obserwować będzie można w mediach społecznościowych - na Instagramie i Facebooku na profilu "Oszczędne podróżowanie".

Warto dodać, że w 2020 roku przypada 100-lecie zaślubin Polski z Bałtykiem. Podróż ta jest więc okazją, aby iejako uczcić to wydarzenie.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Pomagamy szpitalom

Świąteczny Koncert Życzeń

"Wędrowny zakład fotograficzny" Agnieszki PajączkowskiejDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok