Radio Białystok | Patronaty | "Żniwa mogą być bezpieczne - w obiektywie 2020" - konkurs

"Żniwa mogą być bezpieczne - w obiektywie 2020" - konkurs


Tegoroczna pandemia koronawirusa nie pozwala na prowadzenie działań specjalistom OIP w bezpośrednim kontakcie z rolnikami pracującymi na polach, tj. wizytacji prac polowych i doradztwa osobistego. Dlatego proponujemy udział w wirtualnym konkursie "Żniwa mogą być bezpieczne - w obiektywie 2020".

Andrzej Płotnikow, Fotolia.com
Andrzej Płotnikow, Fotolia.com

Idea jest prosta - trzeba nakręcić film o tematyce związanej z pracami żniwnymi, a szczególnie i bezpieczeństwem w czasie tych prac. Regulamin wraz z formularzem zgłoszenia jest w załączniku poniżej. Autorzy najciekawszych filmów otrzymają nagrody rzeczowe.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród rolników i członków ich rodzin z terenu województwa podlaskiego zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie, zwłaszcza w czasie prac żniwnych i transportu plonów.

Filmy konkursowe można nadsyłać od 20 lipca do 31 sierpnia 2020. Komisja konkursowa oceni prace do 15 września. Pliki wideo trzeba wysyłać przez stronę internetową wetransfer.com na adres bartlomiej.krolik@bialystok.pip.gov.pl.

Autorzy najciekawszych filmów otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów konkursu, które zostaną przekazane laureatom do 10 października 2020 roku. Najlepsze filmy zostaną opublikowane na stronie inspekcji pracy i innych organizatorów konkursu.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia BiałystokDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok