Radio Białystok | Patronaty | Art Weekend 2020

Art Weekend 2020


Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na weekend ze sztuka współczesną.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.Art Weekend 2020

9-11 października 2020Art Weekend 2020 jest wydarzeniem interdyscyplinarnym, festiwalem, którego trzon stanowią prezentacje spektakli teatralnych i tanecznych. Odbędzie się w dniach 9-11 października w kilku różnych lokalizacjach: w kinie Forum i klubie Fama, Białostockim Teatrze Lalek, Uniwersyteckim Centrum Kultury i Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych.

Weekend będzie wypełniony realizacjami twórców młodych, niezależnych i poszukujących nowych form wyrazu w teatrze, tańcu i muzyce, a także tych, którzy w swoich pracach łączą różne formy, burzą mosty i stawiają je na nowo, filtrując przez własną wrażliwość i sposób, w jaki widzą świat.

Zaproszeni twórcy to: Marta Ziółek z Polskim Teatrem Tańca, Jędrzej Piaskowski z zespołem spektaklu "Jezus" z Nowego Teatru w Warszawie, tegoroczna laureatka Paszportów Polityki w dziedzinie teatru Weronika Szczawińska z zespołem spektaklu "Po prostu" i Instytutem Sztuk Performatywnych, Paweł Sakowicz i Anna Smolar z zespołem spektaklu "Thriller", uznana reżyserka i twórczyni Teatru 21 Justyna Sobczyk z zespołem spektaklu "Rewolucja, której nie było" (Nagroda Specjalna na festiwalu "Boska Komedia"!), grupa HOTELEKO movement makers: Przybysz / Życzkowska ze spektaklem "Absolutely Fabulous Dancers" oraz Meek, Oh Why? z koncertem.

 

Program:Bilety do kupienia w kasach Kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl, będą również dostępne w miejscach wydarzeń na pół godziny przed rozpoczęciem.

Wytyczne dla wydarzenia Art Weekend 2020
Oświadczenie uczestnika wydarzenia Art Weekend 2020
Zasady uczestnictwa w wydarzeniach odbywających się w Białostockim Teatrze Lalek


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Historia złotego

Podaruj gwiazdkę polskim dzieciom na Białorusi

„Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli” Radek Rak

"Lalka" Bolesław Prus

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia BiałystokDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok