Radio Białystok | Patronaty | V Forum Rad Seniorów

V Forum Rad Seniorów


Ośrodek Wspierania Podlaskich Rad Seniorów i Rada Seniorów przy Marszałku Województwa Podlaskiego zapraszają członków rad oraz przedstawicieli samorządów do udziału w V Forum on line.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

V Forum Rad Seniorów Województwa Podlaskiego odbędzie się 25 czerwca w godz. 11:00-13:00. Tym razem uczestnicy będą rozmawiać o nowych wojewódzkich dokumentach strategicznych dotyczących rozwiązywania problemów społecznych i spraw osób starszych w naszym regionie. Zaproszenie na Forum przyjęła Elżbieta Rajewska-Nikonowicz, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku, która omówi te dokumenty i odpowie na pytania uczestników Forum.

Przedstawione będą też założenia projektu, który realizować będzie OWPRS w ramach Programu "Aktywni+". W jego ramach oferowane będą szkolenia, doradztwo i indywidualne wsparcie członków rad oraz vouchery pieniężne. Dyskutowane będą też pomysły inicjowania nowych rad w regionie.

OWPRS prowadzony jest przez Stowarzyszenie Szukamy Polski. Partnerem Strategicznym jest Województwo Podlaskie. Kontakt: owrsp2020@gmail.com. Informacje: podlaskisenior.pl.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok