Radio Białystok | Patronaty | Konkurs "Wyobraźnia Miłosierdzia" w ramach kampanii Dawca Dobroci

Konkurs "Wyobraźnia Miłosierdzia" w ramach kampanii Dawca Dobroci

1.10.2021

Caritas Archidiecezji Białostockiej w ramach kampanii "Dawca Dobroci" organizuje konkurs "Wyobraźnia Miłosierdzia" skierowany do dzieci i młodzieży z terenu archidiecezji białostockiej.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Celem konkursu jest uwrażliwienie na potrzeby innych (pomoc potrzebującym, osobom samotnym, chorym, bezdomnym, osobom z niepełnosprawnością, seniorom) zgodnie z misją Caritas oraz aktywizacja dzieci i młodzieży w dzieleniu się dobrem.

W ramach kampanii "Dawca Dobroci" Caritas Archidiecezji Białostockiej zbiera fundusze na remont łazienek w Domu Matki i Dziecka "Nazaret" w Supraślu.Czas trwania konkursu: 1 października 2021 r. - 2 grudnia 2021 r.Konkurs "Wyobraźnia Miłosierdzia" polega na stworzeniu zdjęć i filmów obrazujących czyn miłosierdzia, w następujących kategoriach:

1. "Co udało nam się zrobić" - Jakiej pomocy udało nam się udzielić? Komu okazaliśmy wsparcie i w jaki sposób to zrobiliśmy?

2. "Co jest jeszcze do zrobienia" - Kto w twoim otoczeniu potrzebuje jeszcze pomocy?

Uczestnicy konkursu wykonują prace według parametrów:

1. Film - max. 3-minutowy, rozdzielczość min. HD

2. Zdjęcie - format jpg, rozdzielczość min. 300 px.

Zgłoszenie do konkursu odbywa się poprzez wypełnienie i przekazanie do Caritas Archidiecezji Białostockiej deklaracji uczestnictwa. Termin przesyłania deklaracji i termin przekazania prac to 19 listopada 2021 r. - drogą mailową na adres: caritaskonkurswm@gmail.com, caritaskonkurswm1@gmail.com, pocztową bądź osobiście do siedziby Caritas Archidiecezji Białostockiej przy ulicy Warszawskiej 32 w Białymstoku.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 grudnia o 10:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji na stronie bialystok.caritas.pl/regulamin-konkursu-wyobraznia-milosierdzia-z-zalacznikami.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok