Radio Białystok | Patronaty | Łomżyńskie Anioły Biznesu 2021

Łomżyńskie Anioły Biznesu 2021

1.10.2021, akt. 6.10.2021, 12:20

Nagroda "Łomżyńskie Anioły Biznesu" jest wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Łomży i regionu.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

Trwa czwarta edycja konkursu gospodarczego Łomżyńskie Anioły Biznesu organizowanego od 2017 r. przez Miasto Łomża wspólnie ze Starostwem Łomżyńskim.

Od 1 września 2021 r. można zgłaszać kandydatów do konkursu. W październiku odbędzie się głosowanie internetowe w kategorii "Firma z sercem" i "Ambasador Ziemi Łomżyńskiej". Konkurs zakończy się pod koniec listopada uroczystą galą, podczas której wręczone zostaną nagrody.

W roku 2019  konkurs został zgłoszony przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Białymstoku do Podlaskiej Marki Roku. W 2020 r. z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju konkurs się nie odbył.

W tegorocznej edycji kategorie konkursu zostały zaktualizowane i uwzględniają aspekty działalności przedsiębiorców w dobie pandemii. Nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach: Firma Roku, Inwestor Roku, Firma z sercem, Pracodawca Jutra, Kobieta Sukcesu, Ambasador Ziemi Łomżyńskiej,

Czwarta edycja konkursu została objęta patronatem honorowym przez: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Marszałka Województwa Podlaskiego, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Podlaski Związek Pracodawców. Partnerami konkursu są Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Województwo Podlaskie, PKO BP.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok