Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
Nie pochodzi stąd, ale Podlaskie wybrał jako miejsce zamieszkania, pracy i realizacji swojej przyrodniczej pasji. Tuż przed wakacjami w Podlaskich Charakterach ponownie spotykamy się z "człowiekiem z puszczy", popularyzatorem nauki, biologiem, naukowcem Uniwersytetu w Białymstoku i pisarzem Adamem Zbyrytem.
Szukamy zarazem okazji do wypraw na łono natury w naszym regionie. Z Adamem Zbyrytem rozmawia Andrzej Bajguz.
Relacjonował konflikty zbrojne między innymi w Afganistanie, Libii i Gruzji. Gościem Podlaskich Charakterów jest Andrzej Meller - podróżnik, pisarz, reporter, były korespondent wojenny.
Miss Polonia 2010 i reprezentantka Polski na konkursie Miss Universe 2011. Mieszkająca w Pomigaczach pod Białymstokiem Rozalia Mancewicz opowiada, jak wyglądają wybory najpiękniejszych kobiet od kuchni i przedstawi kulisy świata influencerów.
Brązowy medalista olimpijski, dwukrotny mistrz świata i jeden z najwybitniejszych polskich kajakarzy. Gościem audycji „Podlaskie Charaktery” jest Piotr Markiewicz.
Katarzyna Olichwier - mieszkanka Augustowa, pisarka, trenerka rozwoju osobistego i wizjonerka. Przez prawie 15 lat z sukcesem prowadziła szkołę językową w Augustowie.
Zespół disco polo FOCUS to zespół muzyczny grający koncerty, którego liderem jest Zbyszek Perkowski.
Czy kostium może być narzędziem historii? Jak wygląda praca w wielkim kinie, gdy w sercu wciąż ma się podlaskie lasy? Gościem Podlaskich Charakterów jest Małgorzata Karpiuk.
Pisze mocne kryminały, które łączą wartką akcję z głęboką analizą psychologiczną. Czytelnicy i media okrzyknęli Katarzynę Bondę polską królową kryminałów. Jej książki sprzedały się w ponad trzech milionach egzemplarzy i zostały wydane w 17 krajach.
Karolina Czarnecka jest absolwentką Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku i Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Szerzej zaistniała w 2014 za sprawą interpretacji utworu The Tiger Lillies „Heroin and Cocaine” (Hera, Koka, Hasz, LSD), który zaśpiewała podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Marika (właśc. Marta Kosakowska) to polska wokalistka oraz autorka tekstów i muzyki. Zadebiutowała w 2002 roku jako głos Bass Medium Trinity (album Mówisz i masz, 2004). Jako pierwsza wokalistka reggae-dancehall przebiła się do polskiego mainstreamu singlem „Moje serce”, który stał się hitem.
Prowadzący:
Anna Auron-Wasilewska