Red Emprez z nową płytą "Reborn"

6 kwietnia 2016

6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda
6.04.2016 Red Emprez w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza. foto W. Szubzda

6.04.2016 Białostocki duet Red Emprez - Adam Bogusłowicz i Michał Franczak - w programie Pod powierzchnią Andrzeja Bajguza.

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Białostocki duet Red Emprez wraca do nas z nowym albumem - płyty jeszcze fizycznie nie ma, ale posłuchamy jej i opowieści o niej autorów Adama Bogusłowicza i Michała Franczaka. Dziś Pod powierzchnią od 20:00 będzie electropopowo, 80'sowo, retro, industrialnie :)O klubach muzycznych w Białymstoku !pod powierzchnią!

Nie ma już Metra, Odeonu, Fabryki, Huty czy ACK-u, a są: Zmiana klimatu, BOK, Fomo, Sześcian, Opera i Filharmonia Podlaska, Gwint, Herkulesy, Podlaski Instytut Kultury, czy Gram off on

Co oferują nam dziś kluby muzyczne w Białymstoku? Z jakimi problemami się zmagają? Czy mają szansę wystąpić w nich lokalni twórcy, czy dopisuje publiczność? I teraz najgorętsze...Festiwal ¿Underground/Independent? 2020 !pod powierzchnią!

Sarmacja, Klipsy Panda i inni, czyli Festiwal ¿Underground/Independent? 2020 - z Maciejem Rantem z Białostockiego Ośrodka KulturyMaciej Sochoń aka Seasonal !pod powierzchnią!

1 białostocki człowiek, 10 płyt. Czym są "nieodwracane uszkodzenia" na tej najnowszej "Irreversible Damage", która właśnie ma swoją premierę, o czym jest 9 pozostałych ("Heading Nowhere", "Silent Sacrifice" czy "Hardly felt pulse")?
Maciej Sochoń aka Seasonal !pod powierzchnią!Michał Czarnecki !pod powierzchnią!

Na ulicy z gitarą jest jak wczesny Maleńczuk, zaabsorbowani podążamy za jego muzycznymi nowelkami (te historie sąsiedzkie, obserwacje rozwinięte do refleksji i wątki miłosne bez kolorów z komedii romantycznych), tworzy obserwacyjną poezję miejską, choć unika skojarzeń z poezją śpiewaną, nie bard i nie barber, a songwriter przycinający „subtelny zarost miasta” najczęściej...Nautilus tuż przed premierowym koncertem !pod powierzchnią!

Cztery charaktery, cztery żywioły, dwaj mc i dwaj producenci, reprezentanci dwóch pokoleń lat 80' i 90', jedno miasto, jedna pasja, wspólna wizja, jeden azymut. Spotkanie z zespołem Nautilus, czyli Lukasyno, Peres, Marek Kubik i Ayon (Damian Kozłowski)Podsumowanie 2019 r. na podlaskiej scenie muzycznej cz. 1-3 i najlepsi podlascy wykonawcy 2019 !pod powierzchnią!

Dużo dobra! Czas na podsumowanie/2019/podlaska muzyka cz. 1.

Kończy się też głosowanie w Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok (do 1 lutego) i dziś też jeden z finalistów FunkasankiCira i Kubik, Mgły oraz podsumowanie muzyki 2019 na świecie z Łukaszem Komłą !pod powierzchnią!

Dziś po3jnie:

- premiera singla i zarazem postapokaliptycznego klipu "Zabiliśmy Świat" Ciry i Marka Kubika (Białystok ma trochę takich postapokaliptycznych miejsc)

- spotkanie z finalistą naszego radiowego konkursu "Niebieski mikrofon" zespołem Mgły

- a z Łukasz Komła podsumujemy 2019 w muzyce na świecie (z...Podsumowanie alternatywnej polskiej sceny muzycznej 2019 !pod powierzchnią!

Radykalizm. To jedno ze słów kluczy, które zdaniem Dawid Bujny charakteryzuje alternatywną polską scene muzyczną 2019 roku. Dziś !pod powierzchnią! Dawid urządzi nam muzyczne... pastwisko ;) i to nie tylko dlatego, że usłyszymy oberki.
Polskie Radio Białystok o 20:00.Komeda !pod powierzchnią!

Mówił bardzo niewiele, wolał milczeć i grać na fortepianie lub komponować, ale o jego muzyce było głośno na całym świecie. Po sylwestrowych fajerwerkach zapraszam na 3-godzinne Komedy słuchanie :)
O jednym z najwybitniejszych polskich muzyków Krzysztofie Komedzie, o pierwszych próbach, rozwoju i modzie na jazz, współpracy z legendami, tworzeniu muzyki filmowej i...
 
 

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz
Miłka Malzahn
Magdalena Pietruczak


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Marek Kubik Ambient Live Act

Pomagamy szpitalom

Świąteczny Koncert Życzeń

"Wędrowny zakład fotograficzny" Agnieszki Pajączkowskiej

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok