Koncert "Psalmy dla Niezłomnych" na antenie Polskiego Radia Białystok

28 lutego 2021

"Psalmy dla Niezłomnych" w OiFP, fot. Sylwia Krassowska
"Psalmy dla Niezłomnych" w OiFP, fot. Sylwia Krassowska

Koncert "Psalmy dla Niezłomnych" w Polskim Radiu Białystok - relacja Adama Janczewskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


W Polskim Radiu Białystok w poniedziałek (1.03) - w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych - usłyszymy nagranie z wyjątkowego koncertu zatytułowanego "Psalmy dla Niezłomnych". To wspólna inicjatywa naszego radia i białostockiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej.

Koncert "Psalmy dla Niezłomnych" usłyszymy w Polskim Radiu Białystok w poniedziałek po 21:00.


Przeczytaj, zanim skomentujesz

Janusz Taranienko


organizator Wojewódzkiego Konkursu Literackiego O Srebrne Pióro MDK im. Wiesława SzymańskiegoPoezja codzienności - Pierwsza słoneczna


To będzie idealna poezja dla tych, którzy w niedziele wpadają w nastrój megasentymentalny, gdy niepowstrzymany potok melancholii wypycha ich na spacer, na przykład do parku, gdzie nieuchronnie trzeba ustalić co dziś będzie dla nas dostatecznie ulotne, a co nie. Miłka Malzahn już jest w parku, ale ta refleksja powstała w pełnym słońcu.Na plenerowej scenie BTL-u zagościły "Puszczańskie Opowieści"


To propozycja dla wszystkich stęsknionych żywego kontaktu z aktorem, z teatrem, ze sztuką. Białostocki Teatr Lalek na tydzień przed oficjalnym otwarciem teatrów zdecydował się zagrać kilka przedstawień "pod chmurką" w teatralnym patio przy Kawiarni Lalek.W Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku można oglądać prace supraskich dyplomantów


Dojrzałe, świadome, w pełni wykorzystujące umiejętności, jakie nabyli w czasie kilkuletniej pracy w Liceum Plastycznym - takie są prace tegorocznych supraskich dyplomantów.Zespół Muzyki Dawnej "Favorito" Fundacji "Cantio" Edukacja przez sztukę w Białymstoku otrzymał Złotą "Harfę Eola"


Zespół Muzyki Dawnej "Favorito" Fundacji "Cantio" Edukacja przez sztukę w Białymstoku, w kategorii zespołów instrumentalnych zajął pierwsze miejsce i otrzymał Złotą "Harfę Eola" na Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej "Schola Cantorum" w Kaliszu.W lipcu w Supraślu odbędzie się festiwal "Między wierszami"


Uliczka Poetów, codzienne koncerty fortepianowe na powietrzu, słuchanie słuchowisk radiowych i projekcje filmowe - to wszystko przez cały lipiec proponuje Teatr Wierszalin w nowym festiwalu "Między wierszami".Akcja "Wiersze w mieście"


Dzięki akcji "Wiersze w mieście” wspólnota wrażliwców i miłośników poezji ma szansę się powiększyć.Czy w tym roku będzie Święto Ulicy Kilińskiego w Białymstoku?


Czy będzie Święto Ulicy Kilińskiego, które zawsze było w maju? Czy jakieś plany na Barokowe Ogrody Sztuki snuje dyrektor Domu Kultury Śródmieście?Dominik Sołowiej


twórca filmów z cyklu "Podlasie dobrze zna się"
 
 

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Marcin Kozłowski
Wojciech Kujałowicz
Miłka Malzahn
Grzegorz Pilat
Dorota Sokołowska


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok