Wakacyjne propozycje dla dzieci i młodzieży 2.07.2021

2 lipca 2021

Wakacyjny odpoczynek dla dzieci i młodzieży w Orli, 1.07.2021, fot. Anna Petrovska
Wakacyjny odpoczynek dla dzieci i młodzieży w Orli, 1.07.2021, fot. Anna Petrovska0:00
0:00
| Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Warsztaty, wycieczki, gry terenowe, zajęcia sportowe i plastyczne - to propozycje ośrodków kultury dla dzieci i młodzieży. W audycji Pod znakiem Pogoni dowiemy się, jakie atrakcje w czasie letniego odpoczynku czekają w Orli, Bielsku Podlaskim i Narwi. 

 Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu. Seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bielsku Podlaskim są tego żywym przykładem, ponieważ ich aktywność w działaniu jest niezwykle bogata, interesująca, niosąca wiele korzyści dla samych siebie i dla środowiska lokalnego. I chociaż czas pandemii nie sprzyjał kontaktom i realizacji planów, studentki już zaczynają przygotowania do jubileuszu 10-lecia istnienia.

W audycji porozmawiamy także o wykorzystaniu leczniczych ziół i traw w medycynie naturalnej i obrzędach naszych przodków. 

Zaprasza Anna Petrovska


Przeczytaj, zanim skomentujesz

Zmiany na niwie kultury w gminie Czyże 23.07.2024


Czy po zmianach na stanowisku dyrektora GOK- u w Czyżach, nastąpią też zmiany w kalendarzu imprez kulturalnych gminy – pytamy wójta - Jerzego Wasiluka.

Czy są szanse na uratowanie tegorocznego sezonu turystycznego na Podlasiu? 21.07.2024


Czy turystyka w naszym regionie podniesie się po kryzysie wywołanym wprowadzeniem strefy buforowej? Jakie wakacyjne kierunki wybierają najchętniej mieszkańcy Podlasia? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w audycji Pad znakam Pahoni.Bobrówka - wieś przy polsko-białoruskiej granicy 19.07.2024


W audycji Pod znakiem Pogoni z mikrofonem odwiedzimy przygraniczna wieś Bobrówka w gminie Czeremcha.

Białoruskie imprezy plenerowe BHKT 17.07.2024


Lato to w naszym regionie tradycyjnie czas wielu białoruskich imprez plenerowych. O dwóch z nich porozmawiamy w dzisiejszej audycji Pad znakam Pahoni.Finał szkoły białoruskich strojów - 16.07.2024


Uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów, pokaz wykonanej pracy i satysfakcja. Podczas festiwalu Tutaka w Gródku podsumowano pierwszy rok szkoły białoruskich strojów ludowych w Białymstoku. Prowadzi ją Kaciaryna Wadanosawa. Czego udało się osiągnąć studentom szkoły i jakie są plany na przyszły rok? M.in. o tym opowiadamy w dzisiejszej audycji Pad znakam Pahoni."SLOW FEST" w Narewce 15.07.2024


„Żubr i inne opowiadania” Michała Androsiuka i muzyczny projekt „Pan Les” – to białoruskie elementy na tegorocznym „SLOW FEST” w Narewce.


 
 

Prowadzący:

Jarosław Iwaniuk
Źmicier Kościn
Anna Petrovska
Alicja Pietruczuk
Michał Stepaniuk
Marek ZabrockiPNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok