Radio Białystok | Sport | Puchar Polski: Futsaliści Futbalo Białystok pokonali Red Dragons Pniewy

Puchar Polski: Futsaliści Futbalo Białystok pokonali Red Dragons Pniewy

26.01.2020, 17:23, akt. 18:24

Drugoligowy zespół Futbalo Białystok sprawił niespodziankę i pokonał w 1/16 futsalowego Pucharu Polski drużynę z Ekstraklasy Red Dragons Pniewy.

0:00
0:00
Futsaliści Futbalo Białystok pokonali po dogrywce Red Dragons Pniewy i awansowali do 1/8 Pucharu Polski - relacja Marcina Mazewskiego | Pobierz plik.

Do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebna była dogrywka, bo po 40 minutach gry utrzymywał się remis 4:4.

Bramkę na wagę awansu, na minutę przed końcem dodatkowego czasu gry, zdobył Bartosz Borowik. Był to jego drugi gol w tym spotkaniu, dla gospodarzy trafiali także Damian Grabowski, Adrian Niegowski, plus samobójcza bramka  gości.

Futbalo w 1/8 Pucharu Polski zagra w Białymstoku ze zwycięzcą gliwickich derbów Piast - GSF.

Futbalo Białystok - Red Dragons Pniewy 5:4 po dogrywce (2:2, 4:4)

Bramki: Damian Grabowski (9), dwie Bartosz Borowik (18, 49), Adrian Niegowski (27), Bartłomiej Gładyszewski (32-samobójcza) - Dawid Kubiak (17), Giorgi Silagawa 2 (17, 28), Bartłomiej Gładyszewski (29).

| red: maj

Zawodniczki Włókniarza Białystok zagrały w hali sportowej przy ul. Jesiennej z drużyną AZS Uniwersytet Gdański. Futsalistki prowadzone przez Wojciecha Sokoła przegrały z gdańszczankami 2:3.

MOKS Słoneczny Stok Białystok pokonał AZS UŚ Katowice

22.12.2019, 20:19

Zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok kończą pierwszą rundę ekstraklasy futsalu wyjazdowym zwycięstwem.

Słoneczny Stok Białystok przegrał z Orłem Jelcz- Laskowice

3.11.2019, 19:01

Słoneczny Stok Białystok przegrał u siebie z Orłem Jelcz- Laskowice.

"Czerwone Diabły" z Chojnic nie takie straszne - MOKS Słoneczny Stok Białystok z pierwszym zwycięstwem

28.09.2019, 22:05

Zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok pokonali u siebie Red Devils Chojnice 4:0. To drugi mecz w sezonie i pierwsza wygrana "Słonecznych" w ekstraklasie futsalu.