Radio Białystok | Sport | Remis Jagiellonii Białystok z Wigrami Suwałki na zakończenie zgrupowania

Remis Jagiellonii Białystok z Wigrami Suwałki na zakończenie zgrupowania

9.07.2021, 17:14, akt. 17:58

Jagiellonia Białystok zremisowała z Wigrami Suwałki 1:1 na zakończenie zgrupowania w Kępie.

Remis Jagiellonii Białystok z Wigrami Suwałki na zakończenie zgrupowania, źródło: jagiellonia.pl

Oba gole padły po przerwie, prowadzenie dla Wigier zdobył Denis Gojko, a wyrównał w końcówce 19-letni Gabor Żukowski, który dobił strzał z rzutu wolnego Przemyslawa Mystkowskiego.

Zadowolony z tego sparingu był Karol Salik ze sztabu szkoleniowego Wigier. Podkreślił, że w zespole jest wielu testowanych zawodników, bo suwalczanie budują nowy zespół.

Zawodu po remisie z Wigrami nie krył trener Jagiellonii Ireneusz Mamrot.

Nie będziemy owijać w bawełnę, że było dobrze. Musimy stworzyć więcej sytuacji z gry, natomiast na pewno stworzyliśmy trzy bardzo dobre sytuacje po stałych fragmentach. Druga połowa po tych zmianach, gorzej pod tym względem, i przede wszystkim straciliśmy bramkę. Martwi mnie to, że przeciwnicy nie potrzebują wiele sytuacji z nami, te bramki padają - mówi Ireneusz Mamrot.

Kolejny sparing Jagiellonia zagra w środę (14.07) w Kielcach z Arisem Limassol.

źródło: PAP | red: sk

Jagiellonia Białystok ma za sobą drugi sparing na zgrupowaniu w Kępie. Tym razem zagrała z Radomiakiem i przegrała 1:4.