Radio Białystok | Sport | Zlatan Alomerović: Szkoda tych punktów

Zlatan Alomerović: Szkoda tych punktów

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

13.03.2022, 16:28, akt. 16:42

Po trzech remisach z rzędu piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali spotkanie w ekstraklasie. W niedzielę (13.03) żółto-czerwoni okazali się słabsi od Wisły Płock, z którą przegrali 0:1 (0:1) Jedynego gola przed przerwą strzelił Marko Kolar.

Zlatan Alomerović: Mamy trochę problemów kadrowych

Brakuje nam siły z przodu. Bramkarz przeciwnika niemal nie miał dzisiaj interwencji. Mamy trochę problemów kadrowych cały czas. Nie wiem co powiedzieć, szkoda tych punktów. W domu nie możemy wygrać meczu. Graliśmy ostatnio trzy mecze z zespołami, które są na naszym poziomie. Trzeba było jeden mecz wygrać. Robimy dużo prostych błędów. Stoimy szeroko, chcemy akcje budować i nagle jest taka strata piłki, musimy biegać do tyłu, żeby się ratować

- powiedział po meczu bramkarz Jagiellonii Zlatan Alomerović.