Radio Białystok | Sport | Jesus Imaz: Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę znów grać

Jesus Imaz: Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę znów grać

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

14.05.2022, 00:24, akt. 00:54

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 (0:0) z Legią Warszawa w meczu ekstraklasy. Wszystkie bramki padły po przerwie. Żółto-czerwoni wywalczyli jeden punkt i praktycznie zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, 13.05.2022, fot. Joanna Szubzda

Jesus Imaz: Musimy podziękować fanom, bardzo nam dzisiaj pomogli

Zdobyłem bramkę, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę znów grać u siebie. Mamy tylko jeden punkt, ale jest okej. Mieliśmy dzisiaj dobrą atmosferę, musimy podziękować fanom, bardzo nam dzisiaj pomogli. Wróciłem, czuję się dobrze, jestem zdrowy. Kontuzje są przeszłością, teraz patrzę w przyszłość

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz.

Bartłomiej Wdowik: Mieliśmy takie sytuacje, żeby jeszcze ten mecz wygrać

Fajnie, strzelamy na 1:0 w drugiej połowie. Ale powinniśmy więcej pograć w drugiej połowie piłką, oddaliśmy trochę inicjatywę Legii. Mieliśmy takie sytuacje, żeby jeszcze ten mecz wygrać, no ale remisujemy i wywalczamy punkt. To ważny punkt

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Bartłomiej Wdowik.

Jagiellonia remisuje z Legią i praktycznie zapewnia sobie ligowy byt [zdjęcia, wideo]

14.05.2022, 00:30

Jagiellonia Białystok remisuje z Wisłą Kraków i jest coraz bliżej utrzymania w ekstraklasie [zdjęcia]

8.05.2022, 08:39

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 0:0 wyjazdowe spotkanie z Wisłą Kraków. Żółto-czerwoni przybliżyli się do pozostania w ekstraklasie, z kolei Wisła jest coraz bliżej spadku z ligi.