Radio Białystok | Sport | Niedzielny mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok odwołany

Niedzielny mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok odwołany

autor: Jerzy Kułakowski

8.08.2023, 19:07, akt. 9.08.2023, 08:56

Jagiellonia Białystok nie zagra w ekstraklasie w najbliższy weekend. Jej wyjazdowy mecz z Lechem Poznań został odwołany na wniosek gospodarzy.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 27.05.2023, fot. Joanna Szubzda

Lech Poznań chce się lepiej przygotować do rywalizacji ze Spartkakiem Trnava w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.

Lech miał zagrać z Jagiellonią w niedzielę (13.08) o 20:00, a nowy termin tego spotkania nie jest na razie znany.

| red: wsz, mag

Piłkarze Jagiellonii Białystok zdobyli cenne trzy punkty w piłkarskiej ekstraklasie. W piątkowym (4.08) meczu wygrali 2:1 z Widzewem Łódź, chociaż do przerwy przegrywali 0:1. Gole dla Jagiellonii - z karnego - strzelił Pululu, a na 2:1 - z rzutu wolnego - trafił Bartłomiej Wdowik.

Jagiellonia wygrywa z Widzewem po golach z karnego i rzutu wolnego [zdjęcia]

4.08.2023, 19:58

Piłkarze Jagiellonii Białystok zdobyli cenne trzy punkty w piłkarskiej ekstraklasie. W piątkowym (4.08) meczu wygrali 2:1 z Widzewem Łódź, chociaż do przerwy przegrywali 0:1. Gole dla Jagiellonii - z karnego - strzelił Afimico Pululu, a na 2:1 - z rzutu wolnego - trafił Bartłomiej Wdowik.

Trzech piłkarzy Jagiellonii Białystok w jedenastce 2. kolejki ekstraklasy

1.08.2023, 07:50

Piłkarze Jagiellonii Białystok docenieni po bardzo dobrym meczu z Puszczą Niepołomice. Żółto-czerwoni wygrali z rywalami 4:1, a trzech piłkarzy Jagi znalazło się w jedenastce 2. kolejki ekstraklasy.

Siemieniec: Wynik wysoki, ale to nie był dla nas przyjemny mecz

29.07.2023, 21:30

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 4:1 (1:0) z Puszczą Niepołomice w meczu ekstraklasy. To było pierwsze spotkanie tych drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej, a drugie w historii.