Radio Białystok | Sport | Adrian Siemieniec: Było to trudne spotkanie [wideo]

Adrian Siemieniec: Było to trudne spotkanie [wideo]

24.11.2023, 23:42, akt. 25.11.2023, 00:06

Piłkarze Jagiellonii Białystok pierwszy raz w tym sezonie nie wygrali meczu przed własną publicznością. W piątkowym (24.11) spotkaniu zremisowali 0:0 z Piastem Gliwice. Dla rywali to już 12 remis w 16 meczu w tej rundzie.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, 24.11.2023, fot. Joanna Szubzda
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, 24.11.2023, fot. Joanna Szubzda

Adrian Siemieniec: Na pewno chcieliśmy wygrać

Pierwsze uczucie bezpośrednio po meczu, to może nie tyle co zawód, ale na pewno chcieliśmy wygrać. Ale im więcej czasu mija, tym bardziej uważam, że było to trudne spotkanie dla nas, bo Piast dzisiaj naprawdę grał dobrze, zmuszał nas - szczególnie w pierwszej połowie - do gry w obronie i sam  stwarzał sytuacje. My też mieliśmy swoje momenty, i w pierwszej i  drugiej połowie, po czerwonej kartce oczywiście przejęliśmy kontrolę nad  spotkaniem. Ale uważam, że był to naprawdę trudny mecz, z bardzo  agresywnym i dobrze zorganizowanym przeciwnikiem. Zremisowaliśmy,  jedziemy dalej, będziemy się szykować do wyjazdowego meczu z Wartą  Poznań, żeby pojechać do Grodziska Wielkopolskiego i wygrać

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Adrian Siemieniec.


Aleksandar Vukovic: Jagiellonia nas zdominowała

Był to na pewno mecz, który można podzielić na fragment przed i po czerwonej kartce. Do tej kartki było to spotkanie co najmniej wyrównane, w tej fazie meczu   mieliśmy lepsze sytuacje do tego, żeby zdobyć bramki, ale tak jak to  już z nami często bywa: raz słupek, raz brak celności, raz minimalny   spalony i bramka nieuznana. Po czerwonej kartce Jagiellonia nas zdominowała i w końcówce trzeba było ten remis wybronić, co się udało. Chcę pogratulować mojej drużynie postawy w całym meczu, Jagiellonii  gratuluję tego, co pokazuje od początku sezonu, na pewno można być pod wrażeniem tego, jak ta drużyna wygląda i jak gra. Tym bardziej jako zespół, który jako pierwszy tutaj nie przegrywa, nie możemy być za bardzo smutni dzisiaj

- powiedział po meczu trener Piasta Gliwice Aleksandar Vukovic.


Dominik Marczuk: Mieliśmy sytuacje, żeby strzelić bramkę

Dotychczas mieliśmy siedem zwycięstw u siebie i nie przegraliśmy ani nie zremisowaliśmy żadnego spotkania. Dziś mieliśmy sytuacje, żeby strzelić bramkę, przede wszystkim po czerwonej kartce. Ona nam ułatwiła grę. Nie jesteśmy przyzwyczajeni, żeby u nas remisować, ale tak czasami jest w piłce. Trzeba wyciągnąć wnioski

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Dominik Marczuk.


źródło: PAP | red: mag

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Jagiellonia Białystok pierwszy raz traci punkty u siebie – remis z Piastem Gliwice [zdjęcia, wideo]

24.11.2023, 22:28

Piłkarze Jagiellonii Białystok pierwszy raz w tym sezonie nie wygrali meczu przed własną publicznością. W piątkowym (24.11) spotkaniu zremisowali 0:0 z Piastem Gliwice. Dla rywali to już 12 remis w 16 meczu w tej rundzie.


Bartłomiej Wdowik z Jagiellonii Białystok zadebiutował w reprezentacji Polski

22.11.2023, 06:10

Obrońca Jagiellonii Białystok Bartłomiej Wdowik zaliczył debiut w piłkarskiej reprezentacji Polski. W 78. minucie wszedł na boisku w meczu z Łotwą, zmieniając Nicolę Zalewskiego. Polacy wygrali z meczu towarzyskim 2:0.


Jagiellonia Białystok hasłem "Broń Twierdzy" zachęca kibiców do przyjścia na najbliższy mecz

21.11.2023, 07:18

"Broń Twierdzy" - takim hasłem Jagiellonia Białystok zachęca swoich kibiców do przyjścia na stadion na najbliższy ligowy mecz z Piastem Gliwice.


Afimico Pululu

19.11.2023, 20:00

"Gwarantuję, że będę grał w Jagiellonii Białystok do końca sezonu. Będę robił wszystko, żeby zdobyć jak najwięcej bramek, by wynik był jak najlepszy" - mówi Afimico Pululu.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP LIFE IS A CABARET, SHOW TANECZNO-WOKALNE

REKLAMA
OiFP JESUS CHRIST SUPERSTAR

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego
fot. Joanna Szubzda
JAGIELLONIA
11.02.2024, 17:58, akt. 18:21

Nene: Bardzo mądrze graliśmy

Michał Niewiński, fot. Sylwia Krassowska
21.01.2024, 19:22, akt. 20:09

Michał Niewiński

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok