Radio Białystok | Sport | Zawodnicy Jagiellonii wśród najlepszych w minionej kolejce ekstraklasy

Zawodnicy Jagiellonii wśród najlepszych w minionej kolejce ekstraklasy

autor: Wojciech Szubzda

13.12.2023, 18:00, akt. 18:06

Trzech zawodników Jagiellonii Białystok znalazło się w "jedenastce" 18. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, 10.12.2023, fot. Joanna Szubzda

Wśród wyróżnionych zawodników Jagiellonii Białystok są: Afimico Pululu, Jose Naranjo i Rui Nene. W meczu z mistrzem Polski - Rakowem Częstochowa Naranjo i Nene zdobyli po dwie bramki, a Pululu asystował przy jednej z bramek Nene.

Żółto-czerwoni pokonali 4:2 Raków Częstochowa i są wiceliderami tabeli. Tracą jeden punkt do Śląska Wrocław.

Jagiellonia Białystok ostatni mecz w tym roku zagra w sobotę (16.12). Na stadionie Cracovii zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali aż 4:2 (2:1) na własnym stadionie z mistrzem Polski - Rakowem Częstochowa. Żółto-czerwoni w tej rundzie nie przegrali żadnego meczu przed własną publicznością.

Jagiellonia znów może trenować w hali pneumatycznej - oddano ją do użytku po ponad rocznej przerwie

10.12.2023, 15:30

Ma to usprawnić treningi i pomóc w dalszym rozwoju piłkarzy i klubu. Po ponad rocznej przerwie ponownie oddano do użytku halę pneumatyczną nad jednym z boisk treningowych w bazie Jagiellonii Białystok przy ulicy Elewatorskiej.

Sześć goli w Białymstoku – Jagiellonia zdecydowanie lepsza od Rakowa Częstochowa [zdjęcia, wideo]

10.12.2023, 19:27