Miejsca opieki dla schorowanych seniorów

23 marca 2023

źródło: stock.adobe.com
źródło: stock.adobe.com0:00
0:00
Miejsca opieki dla schorowanych seniorów | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

To problem, który będzie przybierał na sile wraz ze starzeniem się społeczeństwa. Co zrobić, gdy nasi starsi bliscy, najczęściej rodzice  - nie są już w stanie prowadzić samodzielnego życia, a my – z różnych względów - nie możemy się nimi zaopiekować? 

Jak znaleźć dobry ośrodek dla starszej schorowanej osoby? Jakie kryteria wziąć pod uwagę analizując ofertę dostępnych placówek?Goście Dominiki Dębskiej:


 

  • prof. Barbara Bień - wojewódzki konsultant w dziedzinie geriatrii
  • Ewa Feszler - dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego
  • prof. Mirosław Ratkiewicz


Przeczytaj, zanim skomentujesz

Jagiellonia Białystok zakończyła sezon w piłkarskiej ekstraklasie


Przed kilkoma dniami Jagiellonia Białystok zakończyła sezon w piłkarskiej ekstraklasie i nie da się ukryć, że był to kolejny sezon pełen rozczarowań.Sztuczna inteligencja - wielka szansa czy zagrożenie?


Jedni mówią, że przyczyni się do skokowego rozwoju ludzkości, drudzy, że doprowadzi wręcz do zagłady naszej cywilizacji. Jedno jest niemal pewne - czeka nas prawdziwa rewolucja, albo już w zasadzie się dzieje. O AI, jej ewolucji, ale też praktycznym zastosowaniu w Ważnej Sprawie.Czy w Białymstoku powstanie hala widowiskowo-sportowa?


Na halę widowiskowo-sportową białostoczanie czekają od dziesięcioleci. Wciąż trwają dyskusje na ten temat, a kibice, sportowcy i działacze z uwagą przysłuchują się tej dyskusji.

Czy w Podlaskiem jest nadmierna populacja łosi i wilków ?


Radni sejmiku podlaskiego podjęli stanowisko w sprawie nadmiernej populacji łosi i wilków. Wystąpili z apelem do ministra klimatu i środowiska, by zaradził temu problemowi.Park Kulturowy Dojlidy


Mieszkańcy białostockich Dojlid chcą, by na ich osiedlu powstał Park Kulturowy - z wnioskiem o jego utworzenie społecznicy wystąpili do wszystkich klubów w radzie miasta.Od 2035 r. w Europie będzie można kupić jedynie auta elektryczne


Zgodnie z rozporządzeniem przyjętym przez Radę Unii Europejskiej za 12 lat w Europie będzie można kupić jedynie auta elektryczne.Czy w Białymstoku żyje się dobrze?


Czy w Białymstoku żyje nam się dobrze? Każdy pewnie bierze pod uwagę inne kryteria. A my przyglądamy się niektórym z nich w oparciu o ranking "Business Insider". Białystok nie wypada niestety najlepiej - najniższe zarobki, największe bezrobocie i małe możliwości finansowe, jeśli chodzi o zakup nowego mieszkania.Czy Jan Paweł II wymaga naszej obrony?


Kim dziś - blisko 20 lat po śmierci - dla Polaków jest Jan Paweł II i czy wobec ostatnich wydarzeń wymaga naszej obrony?
 
 

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Dominika Dębska
Aneta Gałaburda
Marek Gąsiorowski
Adam Janczewski
Iza Kosakowska
Marcelina Markowska
Marcin Mazewski
Ryszard Minko
Grzegorz Pilat
Renata Reda
Barbara Sokolińska
Dorota Sokołowska
Wojciech Szubzda
Paweł Wądołowski
Edyta WołosikREKLAMA
NIETEATR - BELFER

REKLAMA
OiFP IX SYMFONIA BEETHOVENA

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok