Jagiellonia Białystok zakończyła sezon w piłkarskiej ekstraklasie

1 czerwca 2023

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 27.05.2023, fot. Joanna Szubzda
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, 27.05.2023, fot. Joanna Szubzda0:00
0:00
Jagiellonia Białystok zakończyła sezon w piłkarskiej ekstraklasie | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Przed kilkoma dniami Jagiellonia Białystok zakończyła sezon w piłkarskiej ekstraklasie i nie da się ukryć, że był to kolejny sezon pełen rozczarowań. Dlaczego tak się stało? Czego kibice mogą spodziewać się po letniej przerwie? Goście Jerzego Kułakowskiego:


 

  • Łukasz Masłowski - dyrektor sportowy Jagiellonii Białystok 
  • Paweł Myszkowski - radny miejski 
  • Jakub Seweryn - dziennikarz Sport.pl


Przeczytaj, zanim skomentujesz

Referendum 15 października


15 października odbędą się wybory parlamentarne, ale będzie można też wypowiedzieć się w referendum w kwestii wyprzedaży majątku państwowego, podniesienia wieku emerytalnego, bariery na granicy i przymusowej relokacji migrantów.Prohibicja alkoholowa


Od lipca w Krakowie będzie obowiązywać prohibicja. Od północy do 5:30 w sklepach w całym mieście nie będzie można kupić alkoholu. Czy to dobre rozwiązanie, które mogłoby sprawdzić się również w Białymstoku?Czy przygotowany przez Komisję Europejską pakiet Fit for 55 jest szansą, wyzwaniem czy zagrożeniem dla Polaków?


Wiele emocji wzbudza przygotowany przez Komisję Europejską pakiet kilkunastu aktów prawnych pod szyldem Fit for 55. Jego celem jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. To zestaw wniosków ustawodawczych mających zmienić i uaktualnić unijne przepisy oraz ustanowić nowe inicjatywy, tak by polityka UE była zgodna z celami klimatycznymi ustalonymi przez Radę i Parlament Europejski.Sztuczna inteligencja - wielka szansa czy zagrożenie?


Jedni mówią, że przyczyni się do skokowego rozwoju ludzkości, drudzy, że doprowadzi wręcz do zagłady naszej cywilizacji. Jedno jest niemal pewne - czeka nas prawdziwa rewolucja, albo już w zasadzie się dzieje. O AI, jej ewolucji, ale też praktycznym zastosowaniu w Ważnej Sprawie.Czy w Białymstoku powstanie hala widowiskowo-sportowa?


Na halę widowiskowo-sportową białostoczanie czekają od dziesięcioleci. Wciąż trwają dyskusje na ten temat, a kibice, sportowcy i działacze z uwagą przysłuchują się tej dyskusji.

Czy w Podlaskiem jest nadmierna populacja łosi i wilków ?


Radni sejmiku podlaskiego podjęli stanowisko w sprawie nadmiernej populacji łosi i wilków. Wystąpili z apelem do ministra klimatu i środowiska, by zaradził temu problemowi.Park Kulturowy Dojlidy


Mieszkańcy białostockich Dojlid chcą, by na ich osiedlu powstał Park Kulturowy - z wnioskiem o jego utworzenie społecznicy wystąpili do wszystkich klubów w radzie miasta.Od 2035 r. w Europie będzie można kupić jedynie auta elektryczne


Zgodnie z rozporządzeniem przyjętym przez Radę Unii Europejskiej za 12 lat w Europie będzie można kupić jedynie auta elektryczne.
 
 

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Dominika Dębska
Aneta Gałaburda
Marek Gąsiorowski
Adam Janczewski
Iza Kosakowska
Marcin Mazewski
Ryszard Minko
Grzegorz Pilat
Renata Reda
Barbara Sokolińska
Dorota Sokołowska
Wojciech Szubzda
Paweł Wądołowski
Edyta WołosikREKLAMA
NieTeatr RENATA PRZEMYK KWARTET

REKLAMA
OiFP - Broadway

źródło: www.radio.bialystok.pl​

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok