Radio Białystok | Wiadomości | Piłkarska reprezentacja Polski U-20 zmierzy się z rówieśnikami z Anglii na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Piłkarska reprezentacja Polski U-20 zmierzy się z rówieśnikami z Anglii na Stadionie Miejskim w Białymstoku

autor: Marcin Mazewski

1.03.2024, 14:08, akt. 14:27

Mecze biało-czerwonych z Wyspiarzami zawsze mają dodatkowy smaczek, nawet jeżeli są to spotkania młodzieżówek. 22 marca na Stadionie Miejskim w Białymstoku piłkarska reprezentacja Polski U-20 zmierzy się z rówieśnikami z Anglii.

fot. Marcin Mazewski
fot. Marcin Mazewski

Mecz będzie rozegrany w ramach Turnieju Ośmiu Narodów.


Nie co dzień w naszym mieście mamy okazję oglądać widowiska sportowe takiej rangi. Mam nadzieję, że kibice chętnie wybiorą się na to widowisko - powiedział prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski.


Wydarzenie wspiera Miasto Białystok.


Jest to dla nas powód do dumy i satysfakcji, a także stanowi promocję miasta i naszego stadionu - podkreślił zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki.


Murawa na stadionie miejskim, która ostatnio pozostawia wiele do życzenia, do tego czasu powinna już wyglądać znacznie lepiej. Pracujemy nad tym dwutorowo - zapewniał prezes Spółki Stadion Miejski Adam Popławski.

W sezonie 2023/24 w turnieju rywalizuje osiem reprezentacji. Oprócz Polski są to: Włochy, Niemcy, Portugalia, Norwegia, Rumunia, Anglia, Czechy. Reprezentacja Polski U-20 w piłce nożnej mężczyzn na chwilę obecną zajmuje 4. miejsce, natomiast Anglia U-20 jest na miejscu 7.

Mecz młodzieżowych reprezentacji Polska - Anglia - w piątek 22 marca o 17:45. Wstęp jest bezpłatny.

Wejściówki będą bezpłatne - do uzyskania od 11 marca w siedzibie Podlaskiego ZPN przy ul. Jurowieckiej 52 i w siedzibie Spółki Stadion Miejski przy ul. Słonecznej 1. Można będzie też się zarejestrować wysyłając maila na adres: meczu20@stadion.bialystok.pl i odebrać, albo w podanych wyżej lokalizacjach, albo przed meczem w kasach od ul. Słonecznej.

źródło: mat.org. | red: pp

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujeszZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr OXFORD DRAMA - koncert

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok