Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Rozpoczynające sezon w IV lidze Wigry Suwałki skompletowały już niemal cały skład

Rozpoczynające sezon w IV lidze Wigry Suwałki skompletowały już niemal cały skład

3.08.2022, 14:42, akt. 20:53

Wkrótce do drużyny dołączą ostatni zawodnicy.

Kamil Lauryn i Dariusz Koncewicz, fot. Wigry Suwałki

Mówi o tym trener biało-niebieskich - Kamil Lauryn.

Mamy czwarty tydzień przygotowań do sezonu. Drużynę skompletowaliśmy i jesteśmy już gotowi. Ale myślę, że jeszcze jedna lub dwie osoby mogą do niej dołączyć. Także można powiedzieć, że nasza kadra już się zamyka. Mamy dwudziestu trzech zawodników. Jest to bardzo mocny i wyrównany zespół.

Niestety nie wszyscy ci zawodnicy są do dyspozycji trenera.

Jeden z naszych, młodych piłkarzy ma pęknięty palec. Musi pauzować przez kilka tygodni. Wierzymy w to, że bardzo szybko wyzdrowieje, wróci do zespołu i będzie walczył o miejsce w składzie.

Przypomnijmy że pierwszy mecz biało-niebiescy zagrają na własnym stadionie w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00.

| red: kap, mik

Suwalczanie przegrali na własnym boisku z II-ligowym KKS-em Kalisz 0:4. Pierwszą bramkę suwalczanie stracili już w 3 minucie. Do przerwy było 0:3. Goście dominowali pod każdym względem.