Czy turystyka jest szansą na rozwój regionu?

1 października 2016

Marcin Ulanowski, Tomasz Czyżewski i Piotr Siebiedziński, fot. Joanna Żemojda
Marcin Ulanowski, Tomasz Czyżewski i Piotr Siebiedziński, fot. Joanna Żemojda

Czy turystyka jest szansą na rozwój regionu?

Cztery parki narodowe, kilka krajobrazowych, unikalna przyroda i rzadkie zwierzęta. Zielone Płuca Polski - tak mówi się o Polsce północno-wschodniej.

Od lat mamy nadzieję, że turystyka stanie się naszą szansą na rozwój. Czy tak jest? O tym rozmawialiśmy w programie Ekosfera.


Gośćmi Anety Gałaburdy byli:
Marcin Ulanowski i Tomasz Czyżewski z Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz Piotr Siebiedziński - organizator turystyki Biebrza24.pl.


Prowadzący:

Aneta Gałaburda


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Ekologiczne postanowienia noworoczne

W Ekosferze rozmawialiśmy o obietnicach związanych z ekologią, bo grzeszków w tej dziedzinie mamy sporo.Jak spędzić świąteczne dni w zgodzie z naturą?

Tradycyjne święta są bardzo nie ekologiczne - zaczynają się od wielkiego sprzątania, podczas którego zużywamy mnóstwo chemicznych środków czyszczących.Działkowcy zmieniają statut i planują duże zmiany w ROD

Działkowcy w całej Polsce świętują 120-lecie istnienia ogrodów działkowych, w naszym regionie to 35-lecie.Nowe techniki monitorowania Puszczy Białowieskiej - projekt ForBioSensing

To już trzeci rok pięcioletnich badań w Puszczy Białowieskiej. W niespotykanym dotąd wymiarze obszar ten po raz pierwszy badany jest z lądu i powietrza.Dokarmianie ptaków - za i przeciw

Pomagać? Czy nie pomagać ptakom zimą? - odpowiedź na to pytanie wbrew pozorom nie jest prosta. Bo zwolenników i przeciwników dokarmiania jest tyle samo.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok